noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

LOUNGE MAGAZYN / luty 2016

REKLAMA
noSlotData

O tym, że drugi plan w naszym życiu znaczy bardzo wiele, wie każdy. Czasami myślę, że nawet jest on ważniejszy niż ten pierwszy. Spróbujcie sobie na przykład wyobrazić, że go nie ma i oglądając w telewizji rozdanie Oscarów nie widzicie tych wszystkich tłumów, fotoreporterów i całego otoczenia ludzi, którzy, bądź co bądź, są tylko tłem dla gwiazd stąpających w przepięknych kreacjach po czerwonym dywanie – jakże ważnym, tworzącym niepowtarzalny klimat. Albo sitcomy bez śmiechu zza kulis, puszczanego nie zawsze w zabawnych momentach. Podobno taki eksperyment przeprowadzili ostatnio twórcy serialu Przyjaciele. Wyniki tego doświadczenia, delikatnie mówiąc, nie były optymistyczne.

To samo jest z naszym środowiskiem, otoczeniem, na co dzień niezbyt zwracamy na nie uwagę, ale gdyby tego nagle zbrakło świat wokół nas stałby się kompletnie pusty i nieciekawy.

Dlatego drogi Czytelniku pamiętaj o tym każdego dnia, zwracaj uwagę na to co Cię otacza. Na piękno i wyjątkowy charakter świata, w którym żyjesz. Doceniaj małe rzeczy i patrz na wszystko w szerszej perspektywie. A gwarantuję, że Twoje życie stanie się piękniejsze.

Zapraszam do lektury najnowszego wydania Lounge Magazyn.

Marcin Lewicki
Redaktor Naczelny

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES