Zostań projektantem lub projektantką Many Mornings – stwórz własne skarpetki!

Już niedługo na szkolnym korytarzu będzie słychać tupot pierwszych kroków w tym roku szkolnym, a dzwonek zacznie wzywać uczniów na lekcje. Jak wrócić do szkoły z uśmiechem na ustach? Skarpetkowy brand Many Mornings w ramach corocznej akcji Back to School chce oddać stery na stanowisku projektanta lub projektantki w ręce najmłodszych, proponując im stworzenie nowego modelu skarpetek. Wystarczy dobry pomysł, aby osiągnąć międzynarodowy sukces jeszcze przed ukończeniem podstawówki. 

Aby wkroczyć w rok szkolny z dawką dobrej energii marka Many Mornings przygotowała konkurs, w którym udział może wziąć każde dziecko do 10 lat włącznie. Aby zostać jego uczestnikiem, należy stworzyć projekt wymarzonych skarpetek. To jedna z niewielu okazji, aby osiągnąć międzynarodowy sukces jeszcze przed ukończeniem podstawówki! Jak ją wykorzystać?

Wystarczy wydrukować poniższy szablon, a następnie narysować na nim pomysłowy wzór –> [LINK]

Zwycięski projekt, wybrany przez 3-osobowe jury, zostanie wyprodukowany i trafi do kolekcji skarpetek Many Mornings dostępnej już w  28 krajach na całym świecie! Dodatkowo zwycięzca lub zwyciężczyni dostanie także 50 par wybranych przez siebie skarpet, które będzie mógł zachować dla siebie lub podzielić się z rodziną i bliskimi. Ostatnim elementem nagrody głównej jest wycieczka po zakładzie produkcyjnym i biurze Many Mornings w Łodzi dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej. Założyciele marki opowiedzą o swojej drodze do zawodowego spełnienia oraz nieustannym podążaniu za marzeniami. W konkursie przewidziano także wyróżnienia dla wybranych osób. Każda z nich otrzyma 10 wybranych przez siebie par skarpetek Many Mornings. 

Zgłoszenia można wysyłać od 1 do 30 września 2021 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 grudnia 2021 roku. Jury podczas oceniania weźmie pod uwagę następujące kryteria: kreatywność, bogatą wyobraźnię plastyczną oraz ciekawe pomysł na skarpetkowe tematy. Nie jest to konkurs na najlepsze pod względem plastycznym wykonanie, ale gratka dla tych, którzy nie boją się wprowadzać w życie nawet najbardziej szalonych pomysłów! Dlatego narysuj wzór na kolorowe poranki, baw się dobrze i wygraj możliwość poznania radosnej skarpetkowej firmy od środka!

Zanim rozpoczniemy pierwsze szkolne poranki, postanowiliśmy schować do plecaków szkolnych nasze dobre intencje. Pod tym hasłem kryje się jedna z licznych akcji społecznych Many Mornings jaką jest “Bag to School”. W tym roku sfinansowaliśmy 300 wyprawek, które mają ważne zadanie – wyrównywać szanse! W tornistrach znajdą się nie tylko przybory szkolne, ale też skarpetki dziecięce. Wkrótce pokolorują stopy dzieci w Polsce i w Niemczech, bowiem Many Mornings wspiera organizowaną przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi kampanię “Rodzina jest dla dzieci”, a także Fundację Dobrych Inicjatyw oraz Dom Samotnej Matki Monar-Markot. W Niemczech pomoc ta wędruje do organizacji SOS-Kinderdorf Deutschland. 

Dlatego już dziś warto zacząć dzień z Many Mornings!

Przychód ze sprzedaży zwycięskiego projektu w roku 2022 wesprze cele dobroczynne realizowane w ramach programu SHARE A PAIR! Minimum 10% przychodu zostanie przeznaczone na ww. cele społeczne.

>>> Przeczytaj również: Żabka nie kuma marketingu? Tą aferą żyje internet!

Newsletter

FASHION BIZNES