noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Targi polskich marek. Trwa Klif Design Days

REKLAMA
noSlotData

Od 4 do 8 czerwca Galeria Klif w Gdyni zaprasza na pierwszą edycję targów „Klif Design Days”. Jest to doskonała okazja, aby zakupić unikalne polskie produkty od wystawców z całej Polski z sektora beauty, biżuteria, moda, DIY, home&decor. Partnerem medialnym wydarzenia jest portal Fashion Biznes.

Przeczytaj również: 1 czerwca powraca największe kino plenerowe w Polsce! „W tym roku postawiliśmy na tytuły, które skradły serca widzów na całym świecie”

Pokaz mody i otwarcie targów „Klif Design Days”

Uroczyste otwarcie targów odbyło się 4 czerwca o godzinie 18:00. Start wydarzenia uświetnił pokaz przygotowany przez znaną producentkę wydarzeń modowych – Magdalenę Christofi. – Uważam, że mamy w Polsce wielu utalentowanych polskich projektantów, którzy zasługują na możliwość zaprezentowania swoich projektów szerszej publiczności. Takie możliwości stwarza wydarzenie, które dzisiaj inaugurujemy w Galerii Klif – mówi Christofi.

Podczas pokazu swoje kolekcje zaprezentowały znane marki modowe obecne w Galerii Klif: Emanuel Berg, Patricia Pepe, Robert Kupisz, JEMIOL, MAX MARA, PINKO, BIZUU, ISMENA STUDIO i Henry Moor oraz polskie marki prezentujące swoje projekty w strefie wystawienniczej. Wśród nich zobaczyliśmy m.in. takie marki jak PILAWSKI, REINKREACJA, JACKOB BUCZYŃSKI, WRÓBLEWSKA – podsumowuje Katarzyna Kobiela, stylistka Galerii Klif.

Konkurs dla wschodzących projektantów. Targi „Klif Design Days”

Targi „Klif Design Days” to cykliczny projekt, którego celem jest promocja polskich marek. Wystawcy, którzy zgłoszą swój udział w konkursie i poddadzą swoje projekty ocenie jury, mogą otrzymać szansę zaprezentowania swojej oferty szerszemu gronu odbiorców. Mogą nie tylko wystawić swoje projekty podczas targów, ale również zaprezentować je podczas pokazów organizowanych w ramach projektu.

Laureat nagrody głównej w konkursie będzie mógł przez miesiąc eksponować i sprzedawać swoje projekty w Galerii Klif w Gdyni. Do konkursu mogą zgłaszać się polskie marki tworzące produkty w sektorach: beauty, biżuteria, moda, DIY, home&decor. Jury w ocenie nadesłanych projektów bierze pod uwagę oryginalność projektów, jakość wykonania, możliwości sprzedażowe kolekcji oraz spójność wizji marki. Do każdej edycji targów jury wybiera 20 marek. Ich kolekcje będą prezentowane w trzech terminach: I edycja w czerwcu, II edycja w sierpniu i III edycja w październiku.

Przeczytaj również: Nadchodzą nowe przepisy w e-handlu. Konta użytkowników Vinted i Allegro mogą zostać zablokowane

Zdjęcie główne: mat. prasowy Klif Design Days

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

biznes

moda

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES