noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Kasia Sokołowska x Kazar

Kasia Sokołowska tworzy kolejną kolekcję dla KAZAR

REKLAMA
noSlotData

Kolejna odsłona kapsułowej kolekcji stworzonej we współpracy z Kasią Sokołowską, zachwyca swoim indywidualnym charakterem. Unikatowy design udało się pogodzić z wygodą. Brązy, oliwkowe zielenie i zgaszony żółty odcień zdominowały najnowszą kapsułę Kazar X Kasia. 

Zarówno buty jak i torebki z jesiennej kapsuły Kazar X Kasia można nosić o każdej porze dnia, niezależnie od okoliczności. Każdy z modeli, poprzez swój minimalistyczny charakter i uniwersalną kolorystykę, pasuje do różnorodnych miejskich stylizacji.

Kasia Sokołowska x Kazar
Kasia Sokołowska x Kazar

Mamy zatem kolekcję spektakularną, efektowną, a jednocześnie niezwykle komfortową 
i praktyczną. Miękkie skóry licowe, z których jest wykonana idealnie otulają sylwetkę. Są lekkie, przyjemne w dotyku i wytrzymałe. Dopracowane do perfekcji fasony przyciągają wzrok swoją oryginalną formą. Ich charakter sprawia, że wszystkie modele stają się uniwersalne, ponadsezonowe. Brak zbędnych zdobień nadaje kolekcji szlachetności. 

Niewątpliwie kapsuła Kasia City Stories idealnie wpisuje się w dynamiczny charakter aktywnego życia jakie dyktuje pulsujący rytm miasta.

„Kocham duże miasta, dobrze się w nich czuję i pewnie poruszam. Są jak moje życie, wielowymiarowe. Bywam w nich Kasią na obcasach i Kasią bez obcasów. Doceniam ich możliwości… spacery z psami po parku i wieczorne koncerty z przyjaciółmi. Czuję ich puls, nakręca mnie do pracy i inspiruje. Kolekcja Kasia City Story to historia o aktywnej, współczesnej kobiecie. O mnie. I o każdej z Was.” – mówi Kasia Sokołowska

W najnowszej kapsule nowością są miękkie torby, których formy zainspirowane zostały kształtem kwiatów. W sposób przemyślany zostały zaprojektowane w trzech rozmiarach, tak by dowolnie dopasowywać je w zależności od okazji. Nie mogło zabraknąć praktycznych, pojemnych shopperów w najmodniejszych tej jesieni odcieniach beżu i brązu. Z kolei wielozadaniowe, wygodne miękkie worki, można nosić osobno lub razem dowolnie miksując je ze sobą. Nowością jest powiększony rozmiar stylowej Kasia En Route, czyli miękkiej torby crossbody na komfortowych, szerokich, wiązanych paskach dopasowujących się do kształtu ciała. 

Kasia Sokołowska x Kazar
Kasia Sokołowska x Kazar

Wśród modeli butów, powraca absolutny bestseller- klapki o kwadratowym przodzie Kasia Mule Rule. Na sezon jesienny zostały zaprojektowane w czekoladowym brązie, oliwkowej zieleni i w zgaszonym żółtym odcieniu. W kapsule dedykowanej aktywnym miłośniczkom mody, nie mogło zabraknąć białych sneakersów na grubej podeszwie, które sprawdzają się w każdym sezonie, do wielu stylizacji. Tym razem ten kultowy miejski fason jest dostępny nie tylko w bieli, ale również w kilku innych kolorystycznych odsłonach.

W kolekcji pojawiły się także spektakularne fasony kozaków, zarówno na szpilce, jak i na płaskim, masywnym spodzie. Niekwestionowanym hitem w tym sezonie są „slouchy boots”, czyli model z luźnymi, marszczonymi cholewkami i fantazyjnym wiązaniem na wysokości kolan. 

Ilustracją kapsuły Kasia City Stories jest klimatyczna, w dużej mierze utrzymana w czarno-białej stylistyce, sesja zdjęciowa oddająca miejski i dynamiczny charakter kolekcji. Zdjęcia do kampanii wykonała ceniona portrecistka i fotografka mody Agata Serge, na co dzień współpracująca z najbardziej prestiżowymi magazynami mody na świecie. Jej edytoriale publikują między innymi Vogue, L’Officiel czy Vanity Fair. 

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES