noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Nowa amanasadorka Modivo - Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska ambasadorką Modivo

REKLAMA
noSlotData

Jedna z najlepiej ubranych Polek, ikona stylu, gwiazda telewizji i business woman – Kasia Sokołowska zostaje ambasadorką marki Modivo. Reżyserka pokazów mody i jurorka w popularnym show „Top Model” uosabia wartości multibrandu, który w swoich kampaniach i działaniach stawia człowieka na pierwszym miejscu i daje poczucie wolności w kreowaniu swojego wizerunku. Moda to dla mnie coś więcej niż ubrania – od zawsze pozwalała mi pokazać moją siłę. Mam więcej niż jedno oblicze i ubrania pomagają mi to podkreślić niezależnie od sytuacji – mówi Kasia Sokołowska.

Przeczytaj również: Polska marka stworzyła kampanię z użyciem AI. Sprawdź efekty

Kasia Sokołowska ambasadorką Modivo

Nowa ambasadorka MODIVO to związana z branżą mody od wielu lat reżyserka pokazów. W jej portfolio znajdziemy współprace z największymi kreatorami w Polsce, między innymi MMC czy duetem Paprocki&Brzozowski. Szerszej publiczności Kasia Sokołowska znana jest z programu „Top Model”, którego sponsorem jest MODIVO. W telewizyjnym show często jako juror i niekwestionowany autorytet modowy daje nowym w branży modelom i modelkom rady dotyczące pierwszych kroków w ich karierach, dzieli się również własnym doświadczeniem i otacza adeptów świata mody wsparciem mentorskim.

Kasia Sokołowska zyskała wielkie uznanie dzięki swojemu doświadczeniu w branży mody, ale także nieskazitelnemu stylowi. Jej stylizacje zawsze są bezbłędne, a gwiazda używa mody jako narzędzia podkreślającego pewność siebie i moc. Współpraca z MODIVO, którego hasłem jest: Wyrażaj siebie, jest więc naturalna. Podobnie jak Kasia Sokołowska, polski multibrand zachęca do wyrażania siebie, swojej osobowości i swoich ideałów poprzez modę. Ubiór stanowi tutaj w myśl filozofii Power Dressing narzędzie do budowania i podkreślania własnego wizerunku. Kasia Sokołowska, jako specjalistka od stylu, doskonale wie jak ubrania pomagają pełnić wyznaczone funkcje i role. Ona sama jest przecież nie tylko ekspertką świata mody, ale także partnerką, matką i business woman. „Moda to dla mnie coś więcej niż ubrania. Od zawsze pozwalała mi pokazać moją siłę. Mam przecież więcej niż jedno oblicze, a ubrania pomagają mi to podkreślić. Niezależnie od sytuacji” mówi gwiazda.

Przeczytaj również: Ciepłe zimowe stylizacje: jak nosić płaszcz, żeby zawsze wyglądał modnie?

Kasia Sokołowska wydaje się dla Modivo idealną ambasadorką, dzięki jej bezkompromisowości i oddaniu własnemu stylowi. Nie tylko podkreśla stylizacjami swój wizerunek, ale także dopełnia nim swoją własną historię. Ekspertki, profesjonalistki, partnerki i matki. Prawdziwe historie są bardzo ważne dla Modivo, które do swojej ostatniej kampanii zaprosiło inspirujące kobiety z całego świata, które swoją energią i odwagą inspirują do bycia sobą, osiągania zamierzonych celów i życia po swojemu. Zarówno multibrand jak i Kasia Sokołowska, udowadniają, że moda i ubrania współgrające z osobowością są w stanie wpłynąć na dobre samopoczucie, poprawić samoocenę i dać zastrzyk energii. Współpraca z Modivo jest więc kolejnym rozdziałem w misji gwiazdy i multibrandu w ubieraniu Polek i dodawaniu im pewności siebie.

Przeczytaj również: Jakie śniegowce wybierają modne dziewczyny?

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES