noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

InPost rozpoczął współpracę z EG Italia. Ile paczkomatów stanęło na stacjach Esso?

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Polski operator logistyczny sieci paczkomatów związał się umową z EG Italia – włoską siecią stacji benzynowych Esso. W ramach współpracy na Esso znajdziemy łącznie 150 urządzeń paczkomat. Na terenie całych Włoch InPost posiada już łącznie 6 tys. punktów, poinformowała spółka.

Przeczytaj również: Omnibus kontra rzeczywistość. Prawie 70 proc. Polaków nie ufa promocjom w sieci

InPost rozpoczął współpracę z EG Italia

Sieć InPost we Włoszech systematycznie się rozwija, między innymi dzięki współpracy z wiodącymi partnerami – takimi jak EG Italy. Na stacjach benzynowych Esso nasi klienci mogą odbierać i nadawać przesyłki, jednocześnie korzystając z oferty tych placówek. Dzięki temu oszczędzają czas – powiedział Nicola D’Elia, dyrektor zarządzający InPost na Europę Południową.

Jak podano w komunikacie, InPost dociera obecnie do 65 proc. populacji 10 największych włoskich miast. Ponad 5,5 miliona Włochów mieszkających w Rzymie, Mediolanie, Neapolu, Turynie, Palermo, Genui, Bolonii, Florencji, Bari i Katanii mieszka 5 minut od punktu InPost.

Przeczytaj również: Ile centrów handlowych powstało w 2023 roku?

Ekspansja InPostu

W ostatnim czasie spółka uruchomiła też nowe połączenie, dzięki któremu klienci w Hiszpanii i we Włoszech mogą nadawać oraz odbierać międzykrajowe przesyłki. Usługa crossborder jest również dostępna między Francją a Włochami, Hiszpanią, Portugalią i krajami Beneluksu. Grupa InPost jest obecna w 9 krajach, w których dysponuje ponad 60 tys. punktów odbioru i nadania. W 2023 roku dostarczyła 892,1 mln przesyłek, o 20 proc. więcej niż rok wcześniej.

Przeczytaj również: Spodnie dresowe męskie w stylu gwiazd sportu: na co zwrócić uwagę, wybierając sportowy look?

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES