noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
CEO Hugo Boss oraz David Beckam stoją w centralnej części kadru. Są oni ubrani w czarne garnitury. W tle widzimy logo BOSS

Hugo Boss nawiązuje strategiczną współpracę z Davidem Beckhamem

REKLAMA
noSlotData

Hugo Boss ogłosił rozpoczęcie współpracy z Davidem Beckhamem. Efektem podpisanej umowy będzie rozwój kolekcji BOSS Menswear.

Przeczytaj również: Jeden z najlepszych kierowców Formuły 1 został ambasadorem marki BOSS

Hugo Boss łączy siły z Davidem Beckhamem: szczegóły współpracy

To pierwsza współpraca tego rodzaju dla BOSS Menswear. Jej celem są innowacyjne i fascynujące projekty odzwierciedlające styl i wartości estetyczne legendarnego piłkarza i wspomnianej linii. – David Beckham to prawdziwa ikona zarówno w sporcie, jak i w modzie. Dzięki swojemu charakterystycznemu duchowi przedsiębiorczości i autentycznej pasji do mody, doskonale uosabia wartości naszej marki BOSS. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli już niedługo zobaczyć pierwsze wspólne kolekcje. Chcemy kontynuować ścisłą współpracę z Davidem w ramach wieloletniego partnerstwa – powiedział Daniel Grieder, dyrektor generalny Hugo Boss.

W kolejnych sezonach strategiczne partnerstwo obejmować będzie kapsułowe i sezonowe kolekcje zaprojektowane i nadzorowane przez Davida Beckhama, który wykorzysta swoje doświadczenie w modzie na każdym etapie koncepcji i procesu projektowania. Kolekcje będą odzwierciedlać jego charakterystyczny styl oraz wartości marki BOSS, takie jak zaangażowanie w doskonałość, najwyższą jakość i wyjątkowy design. Współpraca skupi się zarówno na formalnej, jak i casualowej odzieży męskiej, a pierwsza kolekcja zostanie zaprezentowana konsumentom na wiosnę/lato 2025 roku, przy czym David Beckham już teraz pojawi się w globalnej kampanii marki na jesień/zimę tego roku.

W ciągu ostatnich kilku lat chciałem poświęcić więcej czasu na projektowanie i modę, ale chciałem upewnić się, że współpracuję z marką i zespołem, którzy mogą dostarczyć coś naprawdę globalnego i wpływowego. Bardzo podobała mi się dotychczasowa współpraca z BOSS i jestem pod wrażeniem ambicji, kreatywności i dążenia do doskonałości zespołu. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym, nad czym dotychczas pracowaliśmy, w tym kampanią na jesień/zimę 2024 roku, jako pierwszym krokiem w naszym długoterminowym partnerstwie – skomentował David Beckham.

mat. prasowy Hugo Boss

Historia Davida Beckhama: piłkarska legenda z przełomu XX/XXI wieku

David Beckham to jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy Anglii. Jego kariera trwał 20 lat. W tym czasie grał on w jednych z najbardziej utytułowanych klubów na świecie, w tym w Manchesterze United i Realu Madryt. Przez 6 lat nosił również opaskę kapitańską reprezentacji swojego kraju. David Beckham był pierwszym angielskim zawodnikiem, który zdobył tytuły mistrza w czterech krajach: Anglii, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych i Francji.

W 2013 roku, po zakończeniu kariery piłkarskiej, Beckham odniósł sukces jako przedsiębiorca. Współpracował z wieloma czołowymi markami na świecie, w tym z adidasem, Stella Artois, Tudorem, EA i Nespresso. W 2018 roku spełnił on swoje życiowe marzenie i został właścicielem klubu piłkarskiego. Jego grupa otrzymała franczyzę Major League Soccer dla miasta Miami. Inter Miami CF zostało oficjalnie ogłoszone we wrześniu 2018 roku, z nim jako prezydentem klubu. W 2019 roku legendarny zawodnik założył własne studio contentowe, Studio 99. Studio prowadzi produkcję zarówno redakcyjną, jak i komercyjną. Specjalizuje się w tworzeniu i produkcji wysokiej jakości dokumentów, seriali i formatów dla globalnych platform, takich jak Netflix i Disney+.

Przez całe życie David Beckham angażuje się w wsparcie organizacji charytatywnych i projektów, które dążą do wprowadzania pozytywnych zmian. Przez niemal 20 lat współpracuje z UNICEF jako Ambasador Dobrej Woli, promując i chroniąc prawa najbardziej wrażliwych dzieci na świecie. W 2015 roku uruchomił Fundusz 7 we współpracy z UNICEF. Unikalne partnerstwo mające na celu dawanie szansy najbardziej narażonym i pokrzywdzonym dzieciom na osiągnięcie pełnego potencjału. Beckham angażuje się także w kampanie Malaria No More. Wykorzystując swoją pozycję, aby świat i jego liderzy usłyszeli pilną wiadomość dotyczącą walki z malarią. Jako Ambasadorialny Prezydent Brytyjskiej Rady Mody (BFC), pomaga promować i wspierać brytyjską modę oraz kreatywne przemysły Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj również: Hugo Boss przedłuża kontrakty kluczowych członków zarządu

O Hugo Bossie

Hugo Boss jest jednym z wiodących przedsiębiorstw działających w segmencie premium na światowym rynku odzieżowym. Grupa oferuje kolekcje pod dwoma markami, BOSS i HUGO. Jest dostępna 131 krajach na około 7800 punktach sprzedaży oraz online w 73 krajach za pośrednictwem hugoboss.com. Zatrudniając około 19 000 pracowników na całym świecie, firma, osiągnęła sprzedaż w wysokości 4,2 miliarda euro w roku obrotowym 2023.

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES