Jedź na staż w H&M do Szwecji!

1716
mat. prasowe H&M

Jeśli pasjonuje Cię połączenie biznesu z modą i chcesz uczestniczyć we wspólnej podróży z H&M – w głąb świata nowych rynków, rozwoju marek i tworzenia najlepszej oferty dla klientów – nie zwlekaj i skorzystaj z tej wyjątkowej oferty. Ubiegaj się o letni staż w H&M, który dobędzie się w siedzibie marki – w Sztokholmie.

Letnie praktyki w H&M będą dla Ciebie rewelacyjną okazją do podzielenia się własnymi pomysłami oraz podjęcia nowych inicjatyw w dziedzinie biznesu na globalnym rynku. Staż obejmować będzie pracę na stanowisku Business Controller w jednym z globalnych działów H&M: Assortment, Sales & Operations lub Online Sales. Praktyki odbędą się w głównej siedzibie H&M w Sztokholmie. Letni staż potrwa od 3 czerwca do 17 lipca 2020.

Staż ma na celu wdrążyć Cię w działalność szwedzkiej marki oraz rozpocząć budowę Twojej własnej ścieżki kariery w strukturze H&M. W trakcie praktyk zostanie przydzielony Ci mentor, który wdąży Cię w tajniki pracy Business Controller’a oraz będzie czuwał nad Twoją codzienną pracą. Będziesz miał okazję wziąć udział w specjalnie przygotowanych seminariach, które poprowadzą nasi liderzy oraz doradcy sprzedaży. Udział w programie to również praca nad konkretnym projektem, który będziesz miał okazję zaprezentować pod koniec praktyk.

Letni staż to doskonała możliwość pracy nad własnym rozwojem oraz pierwszy krok do nowej kariery! Więcej szczegółów odnajdziesz TUTAJ

>>> Wszystkie oferty pracy w modzie znajdziecie TUTAJ <<<