Hermès wprowadza nową linię beauty – Les Mains Hermès

46
mat. prasowe

Les Mains Hermès to nowa linia beauty wypuszczona przez markę Hermès. Kolekcja dedykowana jest pielęgnacji dłoni.

Wprowadzona w 2020 roku linia Hermès Beauty szybko stała się głównym métier firmy. Od tego czasu przedmioty, materiały, kolory i gesty angażują się w nową i nieustanną grę pokrewieństw i połączeń. Rouge Hermès otworzył drogę dla Rose Hermès. A ponieważ natura jest czymś, co należy pielęgnować, chronić, utrzymywać i wzmacniać, trzeci rozdział Hermès Beauty w 2021 roku całkiem naturalnie rozwija się wraz z Les Mains Hermès

Ten nowy rozdział Hermès Beauty otwiera kolekcja, w której pielęgnacja i piękno odbijają się echem w harmonii z rękodziełem Hermès. To wyraz zwinnej tradycji realizowanej z inteligencją zręcznych palców, które mają moc tworzenia i zdobienia. Krem do pielęgnacji dłoni, odżywczy olejek do paznokci i skórek, ochronna baza, lakiery do paznokci, top coat i zestaw pilniczków składają się na osobisty, a zarazem uniwersalny repertuar piękna łączący pielęgnację i kolor. Wizualnie, to połączenie białych i złotych buteleczek oraz wieczek, a także czyste i wyraziste kształty, które ożywiają sztukę użyteczności. To zapowiedź gestów i materiałów.

Dłoń jest uosobieniem troski. Jest naszym partnerem, naszym okiem, naszą tożsamością. Nie ma płci, sygnalizuje zachowania, jest dłonią jeźdźca lub rzemieślnika. Jest jednocześnie potężna i delikatna. Dłoń jest jak koń Hermès, ufa nam i prowadzi nas tam, gdzie nasza tożsamość. Dłoń tworzy, kreuje, daje życie. Jest również symbolem naszych relacji z innymi. Jesteśmy domem dłoni. Są one ponadprzeciętnie cywilizującym wpływem, który nas przekształca i łączy ze sobą – wyjaśnia Pierre-Alexis Dumas, dyrektor artystyczny Hermès.

>>> Przeczytaj również: Mini kosmetyki przejmują kosmetyczki, a co ze środowiskiem?