noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Galeria Klif w Gdyni zaprasza polskie marki do udziału w konkursie “Klif Design Days”

REKLAMA
noSlotData

Galeria Klif w Gdyni ogłasza kolejną edycję targów “Klif Design Days”. Wydarzenie, które potrwa od czerwca do października 2024 jest wyjątkową okazją dla polskich marek, aby zaprezentować swoje produkty szerszemu gronu odbiorców i zyskać szansę na rozwój. Portal Fashion Biznes jest patronem medialnym wydarzenia.

Konkurs dla polskich marek

W ramach targów „Klif Design Days”, Galeria Klif ogłasza konkurs dla młodych projektantów. Organizatorzy zapraszają do udziału marki sektora beauty, biżuterii, mody, DIY i home&decor. 

Konkurs skierowany jest do młodych i ambitnych marek, które chcą zaistnieć na rynku. Uczestnicy poddając swoje projekty i produkty ocenie oraz analizie jury, mogą otrzymać szansę na wyjątkową promocję swojej twórczości. Laureat nagrody głównej w konkursie będzie mógł przez miesiąc eksponować i sprzedawać swoje projekty w Galerii Klif w Gdyni.

Uczestnictwo w konkursie potwierdziły m.in. takie marki jak PILAWSKI, JACKOB BUCZYŃSKI, Angelika Józefczyk, BY WRÓBLEWSKA, ReinKreacja, PtASZEK.

“Klif Design Days” – jak wziąć udział w konkursie?

Do każdej edycji targów zakwalifikuje się 20 marek, które zostaną wyłonione w drodze konkursu. Wybrane marki będą mogły zaprezentować swoje projekty w specjalnie przygotowanej strefie wystawienniczej, a także wziąć udział w licznych warsztatach i szkoleniach.

Jury konkursu będzie brało pod uwagę oryginalność projektów, jakość wykonania, możliwości sprzedażowe kolekcji oraz spójność wizji marki.

Kolekcje zakwalifikowanych marek zostaną zaprezentowane w następujących terminach:

  • I edycja: 4-8 czerwca 2024
  • II edycja: 6-10 sierpnia 2024
  • III edycja: 8-12 października 2024

Zgłoszenia do pierwszej edycji konkursu przyjmowane są do 25 maja. Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Galerii Klif:  https://gdynia.klif.pl/klif-design-days/

Szansa dla młodych projektantów

Poprzednie edycje „Klif Design Days” udowodniły, że udział w konkursie może być przepisem na sukces. Laureatka głównej z 2021 roku – Ismena Warszawska – do dziś z powodzeniem prowadzi autorski butik ISMENA STUDIO w gdyńskiej Galerii Klif. 

Wygrana w konkursie na najlepszego Projektanta Roku dosłownie otworzyła mi drzwi do mojego pierwszego, regularnego butiku. Szczerze zachęcam każdego młodego projektanta. Wykażcie się odwagą, oryginalnością oraz wyczuciem smaku. Otwórzcie się na nowe możliwości jakie stwarza udział w tym konkursie i na szansę posiadania butiku wśród tak prestiżowych marek” – powiedziała Ismena Warszawska.

Galeria Klif zaprasza wszystkie polskie marki do udziału w „Klif Design Days” i spróbowania swoich sił w konkursie. To doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów szerszemu gronu odbiorców, zyskania nowych klientów i rozwoju swojego biznesu.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES