noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Noble Securities zmienia cenę docelową akcji Pepco Group

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Analitycy Noble Securities, w raporcie z 14 maja, podnieśli cenę docelową akcji Pepco Group do 21,9 zł z 19 zł wcześniej. Poznaliśmy również ich bieżącą rekomendację dla akcjonariuszy.

Przeczytaj również: Roczne wyniki grupy Pepco. Zysk netto zmalał o 41,1 proc.

Noble Securities o akcjach Pepco: najnowsza rekomendacja

W dniu wydania rekomendacji wartość akcji Pepco Group wynosiła 21,42 zł. Analitycy z Noble Securities zmienili ich cenę docelową na 21,90 zł, podtrzymując rekomendację “trzymaj”. – Aktualizując wycenę, uwzględniamy głównie raportowane dane operacyjne za 1H23/24 oraz uaktualniamy prognozy dotyczące spożycia gosp. domowych i inflacji wpływające na oczekiwany poziom LFL. Ze względu na zapowiedzianą podaż akcji podtrzymujemy założenie, że spółka powinna być notowana z dyskontem w stosunku do porównywalnych firm. Z pewnością do czasu rozwiązania spraw właścicielskich i uwzględniamy w wycenie to ryzyko specyficzne. Aktualizując wycenę, widzimy 2-proc. potencjał wzrostowy dla wartości akcji w średnim okresie – czytamy w przedstawionym raporcie. Noble Securities prognozuje, że w 2024 roku EBITDA grupy wyniesie 807 mln euro, a w 2025 roku 882 mln euro.

Wejście do sklepu Pepco. W centralnej części zdjęcia widzimy bramki, za którymi znajdują się pułki sklepowe. W górnej części zdjęcia znajduje się logo firmy.
mat. prasowy

Więcej o markach modowych znajdziesz na lamode.info

Zdjęcie główne: Pexels

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES