FASHION BIZNES TREND AWARDS: Poznaj zwycięzców pierwszej edycji!

507

Pierwsza edycja konkursu Fashion Biznes Trend Awards została rozstrzygnięta. Dzięki Waszym głosom wybraliśmy najlepszych z najlepszych, w siedmiu kategoriach.

Oto triumfatorzy pierwszej edycji plebiscytu:

I. MODOWA MARKA ROKU 2021

ex aequo Kasia Sokołowska x Kazar oraz MAKO

Kolekcja Kasia Sokołowska x Kazar to efekt współpracy marki Kazar i Kasi Sokołowskiej – reżyserki pokazów mody i niezwykle charyzmatycznej osobowości telewizyjnej. Po sukcesie ostatniej kolekcji, którą pokochali klienci, gwiazdy oraz influencerzy.

MAKO to marka zajmująca się tworzeniem skórzanych toreb i butów. Powstała z umiłowaniem surowego minimalizmu, najwyższej jakości oraz niezwykłych detali. Produkty MAKO są tworzone ręcznie przez polskich mistrzów rzemieślnictwa, a każdy z nich jest sygnowany hasłem “Made with pride in Poland”.

II. MUST HAVE ROKU 2021

Torebka Bucket Bag MAKO – model “torebki-kubełka” to kształt, który na myśl przywodzi lato. Pojemna, nieduża, miejska torebka o prostym i klasycznym designie, z naturalną, ściąganą skórzanym sznurkiem podszewką. Totalny must have, który będzie z Wami latami.

III. DEBIUT ROKU 2021

Maciej Zień Beauty

Kosmetyki z autorskiej linii Maciej Zień Beauty są dopełnieniem prezentowanych sylwetek kolekcji marki. Zgodnie z ideą marki, cała linia kosmetyków ma dawać możliwość stworzenia total-looku by Maciej Zień.

IV. NAJLEPSZA KAMPANIA 2021

Kampania YES Jestem kobietą”

Nr 1 w tej kategorii zdobył uznanie i głosy ponad połowy z Was.

Żyjemy w świecie, w którym my kobiety ciągle słyszymy NIE. Słyszymy NIE, kiedy chcemy definiować kobiecość na nowo. Kiedy jesteśmy odważne i silne, i kiedy wychodzimy poza schemat. Chcemy tworzyć świat, w którym wszystkie kobiety, zamiast NO, słyszą YES. Chcemy tworzyć świat, w którym każda z nas z dumą powie: Jestem kobietą”.

V. WYDARZENIE ROKU 2021

Testowanie przez InPost i Modivo opakowań wielorazowego użytku – to wydarzenie zdobyło Wasze serca i blisko połowę oddanych głosów.

InPost wraz z Modivo prowadziły test ekologicznych opakowań wielokrotnego użytku dla e-sklepów, dzięki którym nawet dziesięciokrotnie można zmniejszyć zapotrzebowanie na jednorazowe opakowania.

VI. MODOWA WSPÓŁPRACA ROKU

Reserved x Brodka

Inspirowane modą lat 90. i brutalistyczną architekturą, wymyślone, by łamać stereotypy wokół kobiecości i męskości – takie są projekty sceniczne, które projektanci Reserved Joanna Palma i Piotr Jakub Górski stworzyli dla Brodki.

VII. MODNE MIEJSCE

Elektrownia Powiśle – nie miała sobie równych. Zdobywając uznanie blisko 44% z Was!

W industrialnych wnętrzach dawnej elektrowni, tuż przy Bulwarach wiślanych, czekają na Ciebie wyjątkowe marki, restauracje serwujące dania z różnych stron świata oraz Beauty Hall – przestrzeń tylko dla urody i pielęgnacji. Elektrownia Powiśle to miejsce z wyjątkową historią, która połączyła się z nowoczesnością.