noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
cos kampania high summer 2024

Tę markę pokochali fani minimalizmu. Teraz zatrudnia w Warszawie

REKLAMA
noSlotData

Szukasz firmy, która wykracza poza schematy i tworzy zgraną społeczność? Masz wizję mody zgodną z filozofią marki? Dołącz do COS i rozpocznij nową, ekscytującą karierę.

COS to marka modowa głęboko zakorzeniona we współczesnej kulturze, oferująca innowacyjny design i podnoszące na wyższy poziom niezbędne elementy garderoby. Jej działania integrują ponadczasowy styl, jakość i zrównoważony rozwój. Obecnie 92 proc. materiałów w kolekcjach COS pochodzi ze zrównoważonych źródeł.

COS jest częścią rodziny marek H&M Group, do której należą również Arket, Monki, Weekday, Afound i inne. Grupa H&M zatrudnia ponad 170 000 osób w 74 krajach na całym świecie i jest drugą co do wielkości firmą modową na świecie. Od otwarcia pierwszego sklepu COS w 2007 roku, rozwinęliśmy sieć ponad 200 sklepów na całym globie.

Praca w COS

Dlaczego warto dołączyć do COS? Najbardziej cenimy w naszych pracownikach autentyczność i zgodność z wartościami firmy. Kierujemy się zasadami otwartości, ciekawości, odwagi do bycia innym, ciągłego doskonalenia oraz odpowiedzialności i zaufania. W COS z radością witamy nowych członków zespołu i dbamy o to, aby każdy czuł się tu doceniany i szanowany. Celebrujemy różnorodność i doceniamy wkład każdego, niezależnie od pochodzenia – podkreśla firma.

Aktualnie COS poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Działu, który rozpocznie pracę w Warszawie. Sprawdź szczegóły i aplikuj na Fashion Biznes: KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj również: Portal pracy Fashion Biznes. Profesjonalny serwis dla pracodawców i poszukujących pracy w modzie

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES