noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Portal pracy Fashion Biznes. Profesjonalny serwis dla pracodawców i poszukujących pracy w modzie

REKLAMA
noSlotData

Portal pracy FashionBiznes to jedyny w Polsce specjalistyczny serwis skierowany do profesjonalistów branży fashion & beauty.

Portal Fashion Biznes przedstawia Portal Pracy, serwis skupiający ekspertów sektora mody i urody. Aktualnie Portal Pracy gromadzi 8 tys. realnych użytkowników miesięcznie. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona osób zorientowanych na rozwój kariery.

Dzięki selektywności w profesji, naszym celem jest budowanie bazy dla jakościowych pracowników branży na stanowiska zarządcze, specjalistyczne i kreatywne, jednocześnie promując firmę jako potencjalnego pracodawcę. Korzystając z wielokanałowej komunikacji i bazy jakościowych użytkowników, skutecznie promujemy ogłoszenia naszych partnerów.

Portal pracy buduje silną społeczność ekspertów i profesjonalistów branży mody i urody. 90 proc. naszych użytkowników pochodzi z Polski.

Dotychczas zaufały nam największe światowe i polskie marki sektora mody, w tym: Chanel, Yves Saint Laurent, Magda Butrym, Bimba y Lola, Karl Lagerfeld, Modivo, CCC, LPP, La Mania, Answear.com, BIZUU i wiele innych.

POZNAJ OFERTĘ PORTALU PRACY

Skorzystaj z oferty przygotowanej dla użytkowników portalu pracy lub skontaktuj się z nami, a otrzymasz ofertę przygotowaną na miarę twoich potrzeb.

O portalu Fashion Biznes

Fashion Biznes to jedyny w Polsce opiniotwórczy portal łączący tematykę rynku mody i urody oraz trendów biznesowych. Od 2013 roku jako głos branży kreatywnej, gromadzi wokół siebie ponad 170 tys. Użytkowników miesięcznie: kadry zarządzające, przedsiębiorców oraz młodych indiderów, którzy poszukują pracy, wiedzy i inspiracji. 

Przeczytaj również: Popularny modowy e-commerce poszukuje stylisty. Sprawdź szczegóły

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES