noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Jak piją kawę gwiazdy? Ekspresy ciśnieniowe do kawy - ranking

Celebryci i ich ekspresy ciśnieniowe – jak kawę piją nasi idole?

REKLAMA
noSlotData

Czy wszyscy nie marzyliśmy o stylu życia celebrytów, który wydaje nam się tak beztroski i wolny od zmartwień? W końcu każdy chce naśladować swoich idoli – niektórzy idą nawet o krok dalej i aktywnie próbują upodobnić swoje życie do życia gwiazd (czasem poprzez środki tak drastyczne, jak operacje plastyczne). Większość jest jednak zwyczajnie ciekawa, w końcu prawdopodobnie nie doświadczyła blasku fleszy.

Jednak jest coś, co łączy ze sobą niemal wszystkich ludzi, coś, co każdego dnia robi niemal każdy, bez czego zarówno celebryci, jak i ludzie zwyczajni nie wyobrażają sobie życia. Mowa oczywiście o kawie! Połączmy więc światy ludzi zwykłych i celebrytów przy pomocy tego niezwykłego naparu: oto ekspresy ciśnieniowe do kawy używane przez celebrytów (a przy okazji być może Twoje źródło inspiracji przy zakupie kolejnego urządzenia do parzenia kawy).

Oprah Winfrey – miłość do De’Longhi

Oprah Winfrey to jedna z najbardziej inspirujących postaci współczesnego showbiznesu, prawdziwa historia od zera do milionerki (choć w tym wypadku do miliarderki). Jej program telewizyjny to jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych talk-show w historii telewizji. Nic więc dziwnego, że opinie, które wyraża Oprah, są tak znaczące dla jej fanów. 

Co ciekawe, na wypuszczanej przez nią każdego roku liście ulubionych rzeczy miejsce znalazł także… ekspres do kawy! Był to konkretniej model firmy De’Longhi – Nespresso VertuoLine Evoluo. Ekspresy ciśnieniowe tej marki znajdowały się zaś na liście kilkukrotnie, co świadczy o faktycznym przywiązaniu do włoskiej jakości oferowanej przez De’Longhi.

Za co Oprah pokochała to małe i kompaktowe urządzenie? Przede wszystkim za możliwość parzenia zarówno dużych kaw czarnych, jak i espresso (każdego z dwóch typów w dwóch różnych rozmiarach!). To jednak dopiero początek zalet, jakimi może się pochwalić ten stylowy ekspres ciśnieniowy, jest on bowiem także wyposażony w takie funkcje jak błyskawiczne nagrzewanie, sygnał przypominający o konieczności przeprowadzenia procedury odkamieniania i wiele innych. Czy można się więc dziwić, że Oprah Winfrey pokochała to urządzenie?

Emma Chamberlain – kawowy autorytet pokolenia Z

To YouTuberka i influencerka, którą całe pokolenie Z pokochała za jej szczerość i prawdziwość, a w 2019 roku Times uznał ją za jedną z 25. najbardziej wpływowych ludzi w internecie.

Niewątpliwie jej wpływowość jest widoczna w temacie kawy. Kawa była stałym elementem videoblogów Emmy, która zaczęła uchodzić w pewnym momencie za koneserkę, aż w końcu otworzyła swoją własną markę: Chamberlain Coffee.

Jaki więc ekspres ciśnieniowy wybrała osoba tak wpływowa w świecie kawy? Oczywiście profesjonalny! Sięgnęła ona bowiem po Breville Barista Pro, jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku. Tego typu kolbowe ekspresy ciśnieniowe są zautomatyzowane to tego stopnia, iż pozwalają tak naprawdę na całkowitą regulację smaku naparu. Wyposażone są w automatyczny, regulowany młynek, automatyczny tamper i profesjonalną, automatyczną dyszę spieniającą. Rola baristy sprowadza się do włożenia portafiltra do grupy zaparzającej. Biorąc pod uwagę ogromną miłość Emmy Chamberlain do kawy, ten ekspres ciśnieniowy to wybór idealny!

Taylor Swift – MTV Video Music Awards i… ekspres ciśnieniowy?

Jak kawę parzy jedna z największych gwiazd muzyki pop w historii? Ulubionym zaparzaczem do kawy Taylor Swift jest model kapsułkowy Nespresso CitiZ Original. To urządzenie można zauważyć w jej wywiadzie udzielonym dla Vogue. Jak ważny jest dla niej ten ekspres ciśnieniowy? Wystarczy wspomnieć, iż tuż obok stoi nagroda MTV Video Music Awards!

Co powiesz na słynne ciastka z przepisu Taylor Swift popijane kawą z jej ulubionego ekspresu? Naszym zdaniem to niebiańskie połączenie (a przy okazji obowiązkowy zestaw każdej fanki Taylor Swift).

Hollywood i kawa – jak kawę pije Brad Pitt

Ostatnim na naszej liście jest nikt inny, jak jedna z największych Hollywoodzkich gwiazd naszych czasów – Brad Pitt. Nie wiemy co prawda z absolutną pewnością, jaki ekspres ciśnieniowy gości na blacie kuchennym słynnego aktora, jednak jesteśmy w stanie wskazać, co reklamował (a więc jest spora szansa, że posiada).

Brad Pitt połączył bowiem siły z marką De’Longhi, by w ich najnowszej kampanii – “Perfetto. Od ziarenka do filiżanki” – reklamować ekspres ciśnieniowy Eletta Explore. Jeśli sam posiada ten model, to trudno dziwić się podjętym przez niego wyborem. De’Longhi Eletta Explore pozwala bowiem na zaparzenie nawet 50 różnych napojów kawowych (w tym zimnych, takich jak cold brew) za naciśnięciem zaledwie jednego przycisku. 

Warto też wspomnieć, iż Pitt był idealnym wyborem do roli ambasadora marki – jego siła, spokój, stoickie skupienie, jak i widoczne wyrafinowanie, wszystko to oddaje wartości, którymi kieruje się De’Longhi tworząc swoje ekspresy ciśnieniowe do kawy. Z resztą, marka ta pojawia się na naszej liście nie poraz pierwszy – a może jest powód, z którego celebryci sięgają po nią tak często…?

Podsumowanie

Miłość do kawy jest tym, co łączy zarówno celebrytów, jak i zwykłych ludzi. W końcu wszyscy potrzebujemy dawki kofeiny, która napędzi nas do codziennego działania. Jednym ze sposobów w jaki te dwa odległe od siebie światy mogą się do siebie zbliżyć są wspólne wybory – takie jak ekspresy ciśnieniowe do kawy. Może więc przy zakupie kolejnego urządzenia tego typu zasugerujesz się wyborem idola/idolki?

Materiał sponsorowany

Przeczytaj również: Stylistki gwiazd. Kto ubiera Margot Robbie, Kendall Jenner, Hailey Bieber, Jennifer Lawrence i inne celebrytki?  

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES