Beyonce i Jay-Z napisali wstęp do książki o weganizmie?

156
źródło: instagram.com/beyonce

Beyonce i jej mąż Jay-Z uważani są za jedną z najbardziej wpływowych par na świecie. Dzięki swojej ogromnej popularności, artyści pragną zainspirować swoich fanów i pomóc im zmienić nawyki żywieniowe.

Jay-Z i Beyonce zaczęli swoją przygodę z weganizmem w 2013 roku. Dwa lata później nawiązali współpracę z Marco Borgesem, który stał się osobistym trenerem piosenkarki i rozpoczął pracę nad jadłospisem pary.

Gwiazdy z czasem zaczęły doceniać wpływ diety roślinnej na ich zdrowie. Teraz pragną przekonać do weganizmu swoich fanów. Małżeństwo zostało autorami wstępu do książki  Borgesa The Greenprint: Plant-Based Diet, Best Body, Better World.

Posiadanie dzieci zmieniło nasze życie bardziej niż cokolwiek innego. Kiedyś myśleliśmy o zdrowiu jak o diecie. Jedne na nas działały, inne nie. Kiedy spojrzeliśmy na zdrowie z innej perspektywy, nie ograniczając go jedynie do diety, misją dla nas stało się dzielenie się tą prawdą z innymi – możemy przeczytać w książce.

Carterowie podkreślają, że przejście na dietę roślinną nie jest jedynie troską o własne zdrowie, ale i sposobem walki o środowisko. Nawet nie możesz sobie wyobrazić ogromu pozytywnego wpływu, jaki możesz dać światu poprzez stanie się weganinem: musimy zrobić to wszystko dla naszego zdrowia oraz naszej planety. Gdyby wszyscy stali się weganami, możliwe byłoby natychmiastowe i trwałe rozwiązanie problemu efektu cieplarnianego. Razem możemy zmierzyć się z tym wyzwaniem, szerząc prawdę i robiąc ku temu krok naprzód wyznali.

>>> Zobacz również: HISTORIA MARKI: Stella McCartney – moda na pomoc środowisku