Audioriver 2018: dlaczego warto się wybrać?

120

To już 13. edycja słynnego płockiego festiwalu. Tym razem miłośnicy muzyki elektronicznej będą mieli okazję zobaczyć na scenach ponad 100 wykonawców. Kto w tym roku wystąpi w Płocku? 

Festiwal Audioriver od lat budzi wiele emocji i ogromne zainteresowanie. To właśnie do Płocka zjeżdżają się miłośnicy elektroniki, aby usłyszeć swoich ulubionych twórców. Co więcej, świętu muzyki towarzyszy zawsze wiele dodatkowych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Podczas 13. edycji na uczestników czekają 3 dni intensywnej zabawy. Audioriver 2018 to 9 scen i 103 artystów z całego świata. Płockie święto muzyki potrwa od 27 do 29 lipca.

Na festiwalowiczów czekają: taneczny Main Stage, żywiołowy Circus Tent, energetyczny Hybrid Tent, różnorodny Burn Stage, międzygwiezdny Kosmos, True Music Stage i Rynek oraz dwie dzienne sceny na Sun/Day.

Weekendowe koncerty to jednak nie wszystko. W tym roku organizatorzy przygotowali coś specjalnego. Audioriver Sobótka to bezpłatny, dostępny dla wszystkich program wydarzeń towarzyszących. Na uczestników festiwalu czekają warsztaty, wystawa, spotkania, stand-up, targi muzyczne, scena na Rynku oraz kino. Plan wydarzeń można odnaleźć na stronie Audioriver Sobótka.

Sprzedaż biletów na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem serwisu eBilet.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce.

Poznajcie line-up na zbliżający się weekend:

źródło: materiały prasowe
źródło: materiały prasowe

>>> Zobacz również: Czy nowa aplikacja zastąpi Instagrama?