Wszystkie kolory tęczy w nowej kapsule marki Jenny Fairy

Najmodniejsze buty i torebki marki Jenny Fairy mienią się w blasku słońca wszystkimi kolorami tęczy. Kapsuła Rainbow Forever nasyci letnie stylizacje paletą soczystych barw. 

Marka Jenny Fairy – uwielbiana przez polskie i zagraniczne influencerki – stale podąża za modowymi trendami, wyłapując najciekawsze propozycje z wybiegów i modowych ulic. Tego lata serwuje energetyczny miks kolorystyczny, który ożywi każdą letnią stylizację. 

Kapsuła Rainbow Forever łączy w sobie wszystkie kolory tęczy, tworząc apetyczną propozycję na lato. Modowy koktajl barw marki Jenny Fairy pokrywa buty i torebki w najmodniejszych fasonach tego sezonu. 

>>> Przeczytaj również: Trendy okiem eksperta: Jak przewidzieć, co będzie modne – Valeriya Musina, CCC [TYLKO U NAS]

Kolekcja kapsułowa Rainbow Forever to połączenie dwóch modeli torebek w różnych kolorach: małych, kuferkowych wersji z krótkim uchem oraz bagietek na ramię, które pomieszczą niezbędny letni ekwipunek. Uzupełnienie kolekcji stanowią wygodne klapki na szerokim obcasie w czterech zestawieniach kolorystycznych. Wszystkie elementy kolekcji skutecznie przykują wzrok i przyniosą dawkę modowego orzeźwienia. Pokoloruj szarą rzeczywistość, miksując je do woli! 

Kolekcja marki Jenny Fairy dostępna jest w salonach CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej. 

Zdjęcia: John Jesse Jenkins
DOP: Adrian Mesko 
Makijaż: John McKay
Włosy: Pasquale Farrente
Stylizacja jedzenia: Brett Long 
Modelka: Noel Berry
Produkcja: Kornelia Strzelecka / CCC

>>> Przeczytaj również: Jen Wonders twarzą nowej kolekcji kapsułowej Jenny Fairy – Joyful Colors

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Newsletter

FASHION BIZNES