noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
medicine automat

Medicine promuje artystów i ich grafiki w nowy, niestandardowy sposób

REKLAMA
noSlotData

Kreatywność i nieszablonowe podejście do mody to największe wyróżniki Medicine. Tym razem marka zaskoczyła nowym, niespotykanym dotąd w swojej branży kanałem sprzedaży, dzięki któremu może jeszcze szerzej promować prace artystów. Mowa o… T-shirtomatach! Co się w nich kryje?

W T-shirtomatach znajdziesz koszulki z aktualnych kolekcji marki – m.in. te, które powstały we współpracy z artystami. Tym samym prace zdolnych twórców są na wyciągnięcie ręki, nawet w podróży! Samoobsługowe T-shirtomaty stanęły na pasażach dworców PKP: Kraków Główny, Warszawa Centralna oraz Gdynia Główna. 

Lato to czas, gdy podróżujemy i łapiemy cenne chwile z bliskimi. Wtedy też spotyka nas wiele nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak zalanie się kawą, wizyta przejazdem u znajomych czy zgubiony bagaż. Z pomocą przychodzą T-shirtomaty, w których znalazły się oryginalnie zapakowane T-shirty z najnowszych, letnich kolekcji marki. Są w sam raz na każdą okazję i pomogą Ci w niejednej sytuacji. Dodatkowym atutem tych urządzeń jest łatwa i intuicyjna obsługa, która pozwala zrobić zakupy w minutę! 

Wykorzystanie automatów do sprzedaży odzieży jest innowacyjnym rozwiązaniem, którego do tej pory nie wdrożyła żadna inna marka odzieżowa w Polsce. T-shirtomaty to nie tylko interesujący kanał sprzedaży, ale także skuteczne narzędzie wizerunkowe. Dzięki swojemu oryginalnemu designowi automaty pozwalają zaważyć markę w zupełnie nowej przestrzeni i spełnić wiele potrzeb klientów. Marka Medicine jest dostępna w salonach i online – a teraz również na pasażach dworców PKP, gdzie jesteśmy w biegu i zależy nam na sprawnych zakupach. Dostawcą urządzeń vendingowych dla Medicine jest firma Vendim.

>>> Przeczytaj również: Answear.com lifespiruje podczas „Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com”

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES