noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Woolworth Warszawa

Woolworth: co to za sklep? W Polsce planuje 20 nowych lokali

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Woolworth, popularna niemiecka sieć sklepów, rozpoczęła ekspansję na polskim rynku. Pierwsze sklepy zostały otwarte w Krakowie i Poznaniu. Teraz przyszedł czas na stolicę. Gdzie zrobimy zakupy w Woolworth? Sprawdzamy nową lokalizację Woolworth Warszawa.

Woolworth, niemiecki gigant handlu, planuje podbić polski rynek. Sieć, która może pochwalić się ponad 140-letnią historią, posiada aktualnie 580 sklepów w niemieckich śródmieściach, centrach handlowych i sklepach specjalistycznych. Woolworth będzie dużą konkurencją dla sklepów Pepco, Tedi, Dealz, Action czy KiK, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. 

Co kupimy w Woolworth?

Woolworth oferuje szeroką gamę przedmiotów codziennego użytku. Posiadamy w ofercie produkty codziennego użytku w uczciwej cenie i wyraźnie koncentrujemy się na rzeczywistych potrzebach naszych klientów – czytamy na stronie sieci. Wśród asortymentu sklepu odnajdziemy takie kategorie jak:

  • artykuły gospodarstwa domowego
  • moda damska
  • moda męska
  • moda dziecięca
  • artykuły dekoracyjne
  • tekstylia domowe
  • artykuły papiernicze
  • produkty pasmanteryjne
  • artykuły upominkowe
  • produkty sezonowe

Woolworth w Polsce: gdzie zrobimy zakupy?

Pierwsze salon Woolworth został otwarty w stolicy Małopolski. Aktualnie zakupy w Woolworth Kraków zrobimy przy ul. Galicyjskiej 18. Zakupy zrobimy również w Poznaniu. Adres Woolworth Poznań to Aleje Solidarności 47.

Woolworth Warszawa: adres, data i godziny otwarcia

Salon Woolworth w stolicy to trzeci salon sieci w Polsce. Wielkie otwarcie Woolworth w Warszawie odbędzie się 26 maja 2023. Jako lokalizację pierwszego salonu wybrano CH Fort Wola, ul. Połczyńska 4. Woolworth Warszawa będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 21:00. Gazetka Woolworth jest już dostępna na stronie sieci.

Przeczytaj też: Ten koszyk Loewe będzie hitem tego lata. Stylistki za nim szaleją

Woolworth Polska: plany na otwarcie nowych sklepów

Woolworth zapowiada dynamiczny rozwój na kolejnych rynkach Europy. Docelowo sieć planuje otwarcie 5000 nowych salonów. Przedstawiciele Woolworth nie ukrywają, że jednym z kluczowych rynków ma być Polska. Do tej pory ujawniono plany otwarcia sklepów w Krakowie, Warszawie i Poznaniu, jednak to dopiero początek ekspansji niemieckiej sieci, która docelowo chce otworzyć około tysiąca obiektów w Polsce. Zgodnie z oficjalnym komunikatem, Woolworth planuje otwierać rocznie od 15 do 20 sklepów w Polsce.

Praca w Woolworth Polska

Woolworth w Polsce aktywnie poszukuje nowych pracowników. Na oficjalnej stronie internetowej niemieckiej sieci widnieją ogłoszenia na stanowiska: Kierownik sklepu oraz Pracownik sklepu. Sieć rekrutuje również na stanowisko Kierownika Działu Księgowości. Poszukiwany jest także Specjalista ds. IT, który podejmie pracę w centrali sieci w Katowicach. Więcej informacji na temat rektutacji w Woolworth można znaleźć tutaj.

Przeczytaj również: Najbogatszy człowiek świata stracił w ciągu jednego dnia 11,2 mld dolarów!

Zdjęcie główne: mat. prasowe Woolworth

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES