noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Arkadiusz Likus - pierwszy Polak na liście BOF500 Business of Fashion

Pierwszy Polak na liście BOF500. Kim jest Arkadiusz Likus?

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Arkadiusz Likus to pierwszy Polak, który zadebiutował na liście Business of Fashion: BOF500. Założyciel VITKACa znalazł się w prestiżowym gronie osób mających największy wpływ kształtowanie światowego rynku mody. 

Przeczytaj również: 3 decyzje biznesowe, które zupełnie zmieniły luksusowe marki i branżę mody

Pierwszy Polak na liście BOF500

Lista BOF500 jest corocznie publikowana przez branżowy portal Business of Fashion, by wyłonić osoby, które najsilniej wpływają na globalny rynek mody. W gronie wyróżnionych można odnaleźć popularne nazwiska z branży biznesu mody, światowej sławy projektantów czy gwiazdy show biznesu, które torują nową ścieżkę dla modowych, biznesowych i społecznych trendów. Wybór kluczowych postaci w branży, to efekt wnikliwej analizy i badań dotyczących takich kryteriów jak przywództwo, kreatywność czy innowacyjność. Tym samym obecność na liście BOF500 niesie za sobą wyjątkowe wyróżnienie i prestiż w branży biznesu i mody.

Publikacja najnowszej listy BOF500 to bez wątpienia wyjątkowy moment dla polskiej branży fashion. Jesteśmy świadkiem debiutu pierwszego Polaka w znamienitym gronie modowych osobowości. Pierwszym Polakiem wyróżnionym przez Business of Fashion został Arkadiusz Likus, biznesmen, właściciel luksusowego domu handlowego VITKAC. 12-letnia praca nad rozwojem asortymentu, wizerunku i doświadczeń zakupowych oferowanych przez warszawski dom handlowy sprawiły, że VITKAC stał się symbolem luksusu nie tylko w Polsce, ale i na globalnej mapie mody. 

Przeczytaj również: Luksus z drugiej ręki. Stylu quiet luxury szukamy w segmencie resale

Arkadiusz Likus – informacje

Arkadiusz Likus to polski biznesmen i twórca pierwszego i jedynego dotychczas luksusowego domu handlowego w Polsce. VITKAC powstał w 2011 roku i mieści się przy ul. Brackiej 9 w Warszawie. W jego asortymencie znajduje się ponad 400 światowych marek luksusowych, w tym Louis Vuitton, Yves Saint Laurent, Burberry, Gucci czy Bottega Veneta. Dom handlowy VITKAC posiada również siedzibę w Krakowie (Rynek Główny 13). Arkadiusz Likus jest również właścicielem luksusowej sieci butików monobrandowychb Likus Concept Store zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

Zdjęcie główne: Arkadiusz Likus, ph. Greg Mikrut

Przeczytaj również: Ranking 7 najbogatszych Polaków z branży mody i urody 2023

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

VITKAC

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES