noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Wielkomiejski styl i kobiecość w najnowszej kolekcji Marty Banaszek

REKLAMA
noSlotData

Marta Banaszek, założycielka i projektantka marki MB by Marta Banaszek, prezentuje kolekcję Ready to Wear „She”. Bestsellery Atelier MB możemy oglądać w wielkomiejskiej sesji uchwyconej na Placu Europejskim w Warszawie.

Marka MB by Marta Banaszek od kilku lat prężnie się rozwija się na polskim rynku odzieżowym. Od tego czasu zgromadziła potężne grono lojalnych klientek, które pokochały minimalistyczne, skrojone na miarę projekty. Wśród ulubionych projektów zdecydowany prym wiodą odważnie skrojone sukienki i garnitury, spodnie oraz płaszcze w stereetwear’owym stylu. Absolutny must have tej kolekcji to tym razem płaszcz LIGHT WILD, owoc trzech tygodni wytężonej pracy, powstał z ponad 380 pasków materiału, zamkniętych w misternej geometrycznej konstrukcji.

Kolekcja MB by Marta Banaszek została stworzona z myślą o kobietach, które kochają wolność, komfort i elegancję. To idealna propozycja dla kobiet z wielkomiejskiego City, które pragną profesjonalizmu, ale bez utraty swej kobiecości. 

Najnowszą kampanię uchwyconą na tle warszawskiego Placu Europejskiego prezentuje Karolina Müller. Zauroczona propozycjami Marty Banaszek nie zawahała się przyjechać do Polski, aby być filarem tej sesji. 

Ready-to-wear „She” to kolekcja moich najlepszych projektów, które w moim atelier zyskały miano bestsellerów. Jak mówi jedna z moich wiernych klientek: „po skrzydła tylko do Marty”. Co nie znaczy, że szyję skrzydła. Choć kto wie, jestem otwarta na potrzeby moich klientek! Zawsze staram się zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających kobiet, ceniących niepowtarzalność i wysoką jakość wykończenia. Ta kolekcja to pokazuje, jest dla nich – mówi o nowych projektach Marta Banaszek.

>>> Przeczytaj również: Answear.com dołącza do Sklepów Wolnych Od Futer

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES