VANDA NOVAK – bajeczne buty z polską metką

1110
mat. prasowe

VANDA NOVAK to nowa, autorska marka czerpiąca z bogatej słowiańskiej tradycji haftu i rękodzieła. To romantyczne, biżuteryjne buty z mocnym wizerunkiem fashion. Połączenie misternej koronki, mereżki z blaskiem kryształów Swarovskiego tworzą niebanalną równowagę pomiędzy nowoczesnym wzornictwem a nienagannym rzemiosłem.

VANDA NOVAK to zupełnie nowy rozdział w historii projektantki butów, Dominiki Nowak. Doświadczenie zdobywała we Włoszech i w Paryżu, realizując projekty dla takich firm jak Trussardi, Jimmy Choo, Tods, Cocinelle. Przez ponad 10 lat swojej kariery zdążyła założyć markę obuwniczą NUNC, nawiązać udane współprace z najgorętszymi polskimi projektantami: Gosią Baczyńską i MISBHV, tworząc buty uzupełniające wybiegowe kolekcje, oraz budując nowy wizerunek marki Baldowski.

W pierwszej kolekcji marki każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Wzrok przyciągają misternie wykończone koronką czy zdobione kamieniami sandały – w dwóch wersjach – na wysokim i niższym obcasie. Jeżeli jednak obcasy to nie Wasza bajka, w kolekcji marki znalazły się także płaskie balerinki z „wycinanej” skóry czy hit sezonu – mule ze szpiczastym noskiem.

Za zdjęcia kampanii odpowiedzialny jest Łukasz Pukowiec. Modelkę, Olę Rudnicką z agencji Model Plus wystylizowała Ewelina Gralak, a makijażem zajęła się Aneta Kostrzewa.

mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe

>>> Przeczytaj również: Manolo Blahnik otworzy butik z obuwiem męskim?