noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Michał Probierz i Michał Kędziora

To on stoi za wizerunkiem selekcjonera reprezentacji Polski. Kim jest Mr Vintage?

REKLAMA
noSlotData

Garnitury selekcjonera reprezentacji Polski, których jest autorem, zdobyły uznanie w polskich i zagranicznych mediach. Kim jest Mr Vintage, Michał Kędziora stojący za wizerunkiem Michała Probierza na Euro 2024?

Michał Kędziora – kim jest?

Michał Kędziora to niewątpliwie człowiek orkiestra. Bloger, autor książek, a przede wszystkim prawdziwy pasjonat mody męskiej. Od ponad dekady dzieli się w sieci ekspercką wiedzą na temat historii mody i męskich stylizacji.

Jeden z najpopularniejszych ekspertów mody męskiej i opiniotwórczych osób w tej dziedzinie. Jak sam przedstawia się na blogu, Mr.Vintage to znana w blogosferze marka, która ma swoją wartość przede wszystkim w postaci:dobrych autorskich treści, osobowości autora oraz szerokiej i aktywnej społeczności blogowej, która potrafi prowadzić dyskusje na wysokim poziomie merytorycznym.

Kędziora estem autorem książki „Rzeczowo o modzie męskiej” (która okazała się bestselerem na polskim rynku) oraz książki „Jak się ubrać”. Na Instagramie śledzi go ponad 48 tysięcy osób. 

W ciągu 15 lat blogowania, Kędziora doczekał się licznych wyróżnień i nagród. W wydarzeniu See Blogers 2024 Kędziora otrzymał tytuł Blogera roku. Co prawda w ostatnich latach blogi tracą na popularności na rzecz platform społecznościowych (konsumenci wolą znacznie krótsze treści), ale dla mnie nadal jest to ulubiona forma publikacji. I bardzo się cieszę, że na mojego bloga nadal wchodzi co miesiąc kilkadziesiąt tysięcy osób, bo to tam znajdziecie tę najbardziej merytoryczną część mojej aktywności internetowej – napisał na Instagramie.

Przeczytaj również: Kto będzie odpowiadać za wizerunek selekcjonera Reprezentacji Polski na Euro 2024?

Mr Vintage. To on ubiera Michała Probierza na Euro 2024

Elegancki styl selekcjonera reprezentacji Polski stał się hitem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Już od pierwszego meczu internauci i eksperci mody z całego świata zachwycają się wyjątkowym garniturem Michała Probierza. Za wizerunkiem trenera stoi właśnie Michał Kędziora, który współpracuje z Lancerto od wielu lat.  Naszym zdaniem to najlepszy człowiek w Polsce jeśli chodzi o tematykę męskiej mody – agumentowała swój wybór marka Lancerto. 

Twórca internetowy i ekspert w dziedzinie mody męskiej poinformował został zewnętrznym konsultantem-stylistą trenera, odpowiedzialnym za pełną koncepcję wizerunkową, w tym wybór stylu, kolorów, tkanin czy dodatków. Garnitury Probierza, w których trener reprezentacji pojawia się na murawie oraz oficjalnych wydarzeniach Euro 2024 są autorskimi projektami Kędziory. 

Garnitury Michała Probierza

Kędziora , który od lat utrzymuje bardzo dobre relacje z Lancerto, dostał wolną rękę do tworzenie stylizacji Michała Probierza. Jak sam podkreśla, jego pomysły od razu trafiły w gust trenera. “Wydaje się, że trafiłem w gust trenera, a to, że nie zgłosił żadnych uwag, wyniknęło, bo dobrze się do tego przygotowałem i korekty nie były konieczne — tu są po prostu ulubione kolory selekcjonera Probierza” – mówił w rozmowie z Plejadą. Mr Vinatge nie ukrywał, że zależało mu na stworzeniu stylizacji, które wszyscy zapamiętają. “Chodziło mi o to, by ktoś, kto spojrzy na zdjęcie, nie widząc głowy, był w stanie powiedzieć, o kogo chodzi” – tłumaczył. 

Ekspercka wiedza i doskonałe wyczucie stylu Kędziory nie poszły na marne. Stylowe garnitury Michała Probierza stały się hitem sieci. Rozpisywały się o nich również zagraniczne media, w tym brytyjski The Guardian. „Ustąp miejsca Gareth Southgate. W mieście pojawił się nowy szef w kamizelce! Michał Probierz” – skomentował serwis BBC Sport na swoim profilu w serwisie X. 

“Spotkałem się z komentarzami w mediach branżowych, gdzie pisano, że nawet zrobiliśmy to lepiej niż tak znana i uznana marka jak Armani, która przygotowała całą koncepcję ubioru dla włoskiej kadry. Tak że zrobiliśmy trochę zamieszania” — powiedział Kędziora w rozmowie ze sport.pl.

Przeczytaj również: Garnitur Michała Probierza na mecz Polska – Austria. Selekcjoner biało-czerwonych znów zachwycił stylem

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES