noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Brygida Handzelewicz-Wacławek i Justyna Przygońska, załóżycielki The Odder Side, w pop-up'ie TOS w Los Angeles

The Odder Side debiutuje za oceanem! “To było nasze marzenie od początku istnienia marki”

REKLAMA
noSlotData

Polska marka The Odder Side wypływa na szerokie wody. Po sukcesie sklepów stacjonarnych w stolicach Europy, przyszedł czas na pierwszy pop-up store w sercu Kalifornii, Los Angeles. „Czasem musze się uszczypnąć na myśl o tym, że to się się rzeczywiście dzieje!” – przyznaje współtwórczyni marki, Brygida Handzelewicz-Wacławek.

Dekada sukcesywnego rozwoju, pięć butików w Polsce i dwa salony w topowych europejskich lokalizacjach: Paryżu i Amsterdamie. Tak jeszcze niedawno prezentował się bilans The Odder Side, jednej z najbardziej rozchwytywanych polskich marek odzieżowych. Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek, stojące za sterami The Odder Side od 2014 roku, nie spoczywają jednak na laurach, cały czas sięgając po więcej i wyznaczając nowe ścieżki dla rozwoju polskich brandów. Kiedy na dobre rozkochały w swoich projektach klientki z Europy, postanowiły wyruszyć za ocean. W Los Angeles marka The Odder Side otworzyła właśnie swój pierwszy pop-up store. 

The Odder Side podbija Kalifornię

Skąd pomysł na debiut właśnie w Los Angeles? Bez wątpienia pogoń za najskrytszymi marzeniami, które przyświecały Justynie i Brygidzie od początku tworzenia marki. Kochamy to miasto, jego energię, wszechobecne palmy i słońce, które świeci tam praktycznie non stop – wyznała Brygida Handzelewicz-Wacławek w rozmowie z Fashion Biznes. Zostałyśmy zaproszone przez dziewczyny z Submission Beauty (marki, która produkuje roślinne brokaty, którą na co dzień możecie znaleźć też w THE ODDER SIDE) żeby nasze ubrania były dostępne w ich sklepie – wspomina. Pop-up The Odder Side zagości w stylowej przestrzeni Submission Beauty do września br. 

Jak podkreśla Brygida Handzelewicz-Wacławek, z Submission Bauauty połączyła ich nie tylko wrażliwość na piękno czy podobna estetyka. Również wspólna wizja zrównoważonego rozwoju. Chodzi między innymi o ograniczenie zużycia tworzyw sztucznych, w tym plastiku, w produkcji. 

Pop-up The Odder Side w Los Angeles

Pop-up w Los Angeles został otwarty wraz z początkiem czerwca. Twórczynie The Odder Side miały okazję przywitać pierwszych klientów marki na miejscu i osobiście zaprezentować im swoją aktualną kolekcję. W asortymencie The Odder Side w Los Angeles znalazł się miks klasycznych basiców, letnich sukienek i jeansów. Nie brakuje bestsellerów marki, w tym popularnego kimona Tori czy elementów najnowszej kolekcji Playa. 

Sklep Submission Beauty zlokalizowany jest w popularnej dzielnicy Silver Lake. „To miejsce, gdzie obecnie możecie spotkać same najfajniejsze gwiazdy, zjeść najlepsze śniadanie, zwiedzić galerię sztuki i oczywiście zrobić świetne zakupy” – podkreślają współwłaścicielki, zaznaczają jednocześnie, że styl ich marki doskonale współgra z wyjątkowym klimatem okolicy. 

W rozmowie z Fashion Biznes właścicielki The Odder Side nie kryją radości z rozwoju autorskiej marki. Jak zaznaczają, była to trzecia wspólna okazja do odwiedzenia Los Angeles, które na dobre już zapisało się w ich sercach. Z uśmiechem na twarzy wspominają również historie związane z jego otwarciem. „Oczywiście takie wydarzenie nie mogłoby się obyć bez nieprzewidzianych zdarzeń – jak np. paczki które utknęły na cle i cały nasz team w Warszawie pracował non stop nad tym, żeby jak najszybciej mogły opuścić magazyn”. – opowiada Brygida Handzelewicz-Wacławek.  

Pop-up The Odder Side: 3021 Rowena Avenue, Los Angeles, CA 90039

Przeczytaj również: Wywiad z The Odder Side: “Sukces kojarzy mi się z metą, a my tę metę cały czas przesuwamy”

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES