noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Sprandi wystartowało z kampanią outdoorową w centrum Warszawy

REKLAMA
noSlotData

Murale promujące najnowszą kampanię marki Sprandi na sezon jesień-zima 2022 pojawiły się w centrum Warszawy. Do wzięcia głębokiego oddechu zachęcają gwiazdy światowego formatu – Finn Wolfhard i Kyle MacLachlan.

Dwa murale imponujących rozmiarów pojawiły się w centrum Warszawy, by promować najnowszą kolekcję marki Sprandi na sezon jesień-zima 2022. Pod hasłem przewodnim „Take a breath”, marka zachęca do zatrzymania się na moment, wzięcia głębokiego oddechu i relaksu w gronie najbliższych. Kampania przenosi nas na kort tenisowy, gdzie możemy spotkać światowe gwiazdy, twarze kolejnej kampanii Sprandi – Finna Wolfharda, idola generacji Z, znanego z serialu „Stranger Things”, Kyle MacLachlana – hollywoodzkiego aktora, pokochanego przez widzów za kultową rolę w „Miasteczku Twin Peaks” oraz Amber Vallettę, supermodelkę z lat 90., dziś aktywnie działającą na rzecz ochrony środowiska. 

Przeczytaj również: Gwiazdy światowego formatu w kampanii Sprandi “Take a breath”

Outdoor Sprandi na fasadzie Złotych Tarasów

Imponującej wielkości projekty outdoorowe można ujrzeć już teraz w ścisłym centrum Warszawy. Na dachu galerii handlowej Złote Tarasy rozpościera się wizerunek Finna Wolfharda. Ubrany w elementy kolekcji Sprandi na sezon jesień-zima 2022 aktor, relaksuje się na korcie tenisowym.

Murale Sprandi na Powiślu

Finna Wolfharda możemy również spotkać przy ul. Tamka na warszawskim Powiślu. Tym razem nie samego, a w towarzystwie kolejnej gwiazdy kampanii – Kyle MacLachlana.  Wizerunki aktorów zostały uwiecznione na dwóch muralach po przeciwległych stronach ulicy. Gwiazdy kampanii zostały ujęte w momencie odpoczynku i wytchnienia podczas gry na korcie tenisowycm, i właśnie do wzięcia głębokiego oddechu zachęcają klientów marek CCC i Sprandi. 

Przeczytaj również: Skompletuj wyprawkę szkolną z marką Sprandi. Sprawdź wybory Finna Wolfharda!

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES