REKLAMA
7 marca bieżącego roku otwarty zostanie ósmy już unikatowy koncept salonu jubilerskiego Savicki. To kolejny projekt marki, który redefiniować ma doświadczenia związane z zakupami luksusowej biżuterii.

Savicki otwiera kolejny salon jubilerski [znamy lokalizację]

REKLAMA
REKLAMA

7 marca bieżącego roku otwarty zostanie ósmy już unikatowy koncept salonu jubilerskiego Savicki. To kolejny projekt marki, który redefiniować ma doświadczenia związane z zakupami luksusowej biżuterii.

Przeczytaj również: Czy produkty z retinolem będą wycofane ze sprzedaży? Znamy nowe stanowisko Unii Europejskiej

Kolejny salon marki Savicki już wkrótce

Obecnie Savicki rozwija sieć salonów jubilerskich w największych miastach Polski, takich jak Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Warszawa, Zielona Góra, Katowice. Do tego grona wkrótce dołączy Łodzi. Marka swój kolejny salon otworzy już 7 marca w tamtejszym centrum handlowym Manufaktura.

W sercu salonu stanie stół TryOn, przy którym klienci będą mogli samodzielnie i bez ograniczeń przymierzać ponad 300 wzorów pierścionków oraz obrączek. Zakup luksusowej biżuterii wymaga komfortu i poczucia prywatności. Dlatego dzięki wyodrębnionej przestrzeni VIP Room zadbamy o to, aby zapewnić klientom najwyższy poziom wygody w trakcie jej wyboru lub projektowania. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, która nie będzie tylko miejscem do prezentacji produktów, ale także spełni wartości naszej marki. Chcieliśmy stworzyć środowisko, które inspiruje, angażuje i rezonuje z każdą osobą, która przechodzi przez drzwi naszych salonów. Ósmy salon jubilerski Savicki to dalsze odkrywanie, wprowadzanie innowacji i ustanawianie nowych standardów w projektowaniu salonów jubilerskich według koncepcji Savicki – mówi Tomasz Osman, CEO marki Savicki.

Przeczytaj również: Moda w rytmie Jungle. Amerykański gigant odzieżowy GAP powraca do korzeni muzycznych!

Wzmocnienie pozycji marki w Polsce i ekspansja rynków zagranicznych

Marka Savicki w ubiegłym roku otworzyła siedem salonów w centrach handlowych największych miast w Polsce, m.in. w Galerii Posnania, Galerii Bałtyckiej, krakowskiej Bonarce i warszawskiej Arkadii.  – Rok 2024 będzie kontynuacją naszych działań retailowych na terenie kraju, ale także rozszerzaniem ekspansji omnichannel o rynki CEE. Jesteśmy na etapie procesowania i przygotowań do otwarcia pierwszego salonu jubilerskiego  w Pradze. To spore wyzwanie i jednocześnie duży krok ku temu, żeby marka Savicki rozwijała się jako marka międzynarodowa – mówi Tomasz Osman, CEO Savicki.

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES