noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Rihanna, gwiazda muzyki i ikona stylu, w ciemnych okularach i nakryciu głowy, została nową muzą Dior i wystąpi w kampanii perfum J'adore

Rihanna nową muzą Diora! Gwiazda pojawi się w kampanii perfum

REKLAMA
noSlotData

Dom mody Dior ogłosił, że Rihanna została nową muzą kultowego zapachu J’Adore.

Parfums Christian Dior jest zachwycony, że może powitać Rihannę jako nową muzę J’Adore” mówi Véronique Courtois, CEO Parfums Christian Dior. “Jej niezmierzone talenty, niezwykłe piękno i uniwersalny urok idealnie odzwierciedlają świat J’Adore.

Zapach J’Adore towarzyszy kobietom na całym świecie od ponad dwóch dekad, stając się symbolem siły, wyzwolenia i niezależności. Historia Rihanny doskonale rezonuje z jego przesłaniem.

Rihanna ponownie połączy siły ze swoim wieloletnim przyjacielem, fotografem Stevenem Kleinem, aby stworzyć nową kampanię J’Adore, która zostanie zaprezentowana 1 września.

Przeczytaj również: Gwiazda polskiej lekkoatletyki ambasadorką NEONAIL. „Niezmiennie podziwiamy jej pracowitość, upór i to, że nie zmienia się pod wpływem oceny innych”

Rihanna twarzą Dior J’Adore

Bycie nową twarzą J’Adore to dla mnie zarówno zaszczyt, jak i misja” mówi Rihanna. “Ten zapach znam i kocham od dawna, a dla wielu kobiet oznacza on tak wiele. Nie mogę się doczekać, aby dołączyć do tej przygody i wnieść do niej swój świat, moją historię, korzenie, kreatywność i własną kobiecość.

Nowa kampania J’Adore z udziałem Rihanny zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zachwyci miłośników mody i perfum na całym świecie. “Jesteśmy niezwykle dumni, że Rihanna dołącza do rodziny Dior,” dodaje Courtois. “Jej wyjątkowy talent, odwaga i urzekające piękno idealnie odzwierciedlają olśniewającą i silną kobiecość Dior, która wykracza poza pokolenia. Christian Dior z pewnością byłby nią zachwycony.” 

Przeczytaj również: Serial „The New Look” na Apple TV: Biografia Christiana Diora

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES