noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Gwiazda polskiej lekkoatletyki ambasadorką NEONAIL. „Niezmiennie podziwiamy jej pracowitość, upór i to, że nie zmienia się pod wpływem oceny innych”

REKLAMA
noSlotData

Należy do czołówki polskich lekkoatletek. Ewa Swoboda – wicemistrzyni świata w biegu na dystansie 60 metrów i wicemistrzyni Europy na 100 m jest inspiracją dla milionów kobiet. Okazuje się, że współpraca z marką NEONAIL to nie tylko efekt jej zamiłowania do kolorowych paznokci. To również efekt podzielania tych samych wartości. Konsekwencji w pozostawaniu sobą, pewności siebie, kobiecości oraz odwagi, aby komunikować to światu.

Przeczytaj również: Kto będzie odpowiadać za wizerunek selekcjonera Reprezentacji Polski na Euro 2024?

Ewa Swoboda ambasadorką NEONAIL

Jako sponsor i partner wielu plebiscytów, konferencji oraz inspirujących spotkań, NEONAIL promuje kobiety wyróżniające się odwagą, niezależnością i świadomością swoich wyborów. Ewa Swoboda, konsekwentnie realizująca swoje marzenia i pasję, a jednocześnie pozostająca wierna sobie oraz własnemu stylowi. Polska gwiazda lekkoatletyki jest ucieleśnieniem wszystkich tych wartości, którym hołduje NEONAIL.

Jesteśmy bardzo dumni z tej współpracy. Doceniamy dokonania Ewy, jej pasję oraz fakt, że stanowi inspirację dla dziewcząt i kobiet w różnym wieku. Jest dla nich doskonałym przykładem dążenia do realizacji własnych marzeń, zawsze pozostając sobą. Niezmiennie podziwiamy jej pracowitość, upór i to, że nie zmienia się pod wpływem oceny innych – podkreśla Anna Uptas, dyrektorka marketingu Cosmo Group, podmiotu będącego właścicielem marki NEONAIL.

Jak podkreśla sama Ewa Swoboda: „Nie zawsze mam długie paznokcie chociaż przeważnie takie noszę. Dobrze zrobione, długie pazy wydłużają dłoń i są śliczną ozdobą”. Lekkoatletka nie ukrywa również, że wyrazisty manicure to nie jest wyłącznie kwestia estetycznych dłoni: „Współpraca z NEONAIL jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ nie zważam na stereotypy ani oceny innych, szczególnie jeśli chodzi o mój wygląd. Kolor to dla mnie naturalny środek wyrazu, dzięki niemu mogę pokazać mój styl i nastrój. Kolorowe paznokcie to jeden z moich znaków rozpoznawczych”.

Przeczytaj również: Letnie inspiracje 2024. Przegląd modowych i kosmetycznych nowości dla stylowego mężczyzny

Kariera Ewy Swobody. Dotychczasowe dokonania czołowej polskiej lekkoatletki

Urodzona w 1997 roku w Żorach, Ewa Swoboda przez wiele lat reprezentowała klub UKS Czwórka Żory. Pierwszy jej sukces to czwarte miejsce na dystansie 100 metrów (11,61 sekundy) podczas Mistrzostw Świata do lat 18 w Doniecku. Kolejny sukces przyszedł już rok później – zwycięstwo na tym samym dystansie podczas kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich Młodzieży w Baku. W 2015 roku zdobyła złoty medal Mistrzostw Europy Juniorów na dystansie 100 metrów w szwedzkiej Eskilstunie z czasem 11,52 sekundy.

Ostatni sukces Ewy Swobody to srebrny medal lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w biegu na 100 metrów zdobyty w czerwcu 2024 w Rzymie. 26-latka z Żor ma też w dorobku trzy medale halowych Mistrzostw Europy na dystansie 60 metrów. W tej konkurencji zdobyła również srebro tegorocznych Halowych Mistrzostw Świata.

O NEONAIL

NEONAIL to jedna z wiodących międzynarodowych marek w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od 2006 roku konsekwentnie rozwija swoją działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na rynku kosmetycznym. NEONAIL oferuje produkty do stylizacji paznokci i codziennej pielęgnacji dłoni. To najwyższa jakość, najszersza oferta kolorów hybrydowych, innowacyjne rozwiązania i produkty takie jak hybryda w naklejce, nowości w duchu najnowszych trendów, zdobienia do stylizacji oraz niezbędne akcesoria.

Kolekcje lakierów NEONAIL są silnie osadzone w światowych trendach. NEONAIL należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: MYLAQ, StayLAC i NEO MAKE UP.

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES