noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
InPost pobił własny rekord na Święta

InPost wprowadził automatyczne paczkomaty. „Nowe maszyny zwiększają dostępność naszej sieci”

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Grupa InPost wprowadza autonomiczne paczkomaty, które dzięki wyposażeniu w panele fotowoltaiczne i magazyny energii, mogą działać bez względu na dostępność sieci elektrycznej – podał InPost w specjalnie opublikowanym komunikacie.

Przeczytaj również: Mama Ginekolog przenosi biznes z sieci do realu. Właśnie otworzyła pierwszy sklep stacjonarny w centrum handlowym

Rozwój Grupy InPost. Nadchodzą automatyczne paczkomaty

Autonomiczny paczkomat to kolejna innowacja Grupy InPost. Te nowoczesne maszyny możemy teraz stawiać w lokalizacjach, w których dotąd nie było to możliwe ze względu na brak dostępu do sieci energetycznej. Nowe maszyny zwiększają dostępność naszej sieci dla jak największej liczby klientów. (…) Warto podkreślić, że pilotaż będziemy prowadzić równocześnie w czterech europejskich krajach. Da to nam unikalną wiedzę na temat możliwości rozbudowy sieci maszyn autonomicznych w krajach o różnych warunkach pogodowych – powiedziała Izabela Karolczyk-Szafrańska, Group Chief Marketing & ESG Officer.

Przeczytaj również: Letnie inspiracje 2024. Przegląd modowych i kosmetycznych nowości dla stylowego mężczyzny

W ramach pilotażu autonomicznych urządzeń w Polsce rozstawiono 9 maszyn – w Krakowie oraz w Gdańsku. Pod koniec maja zostały oddane do użytku 3 maszyny we Florencji, gdzie jak dotąd nie było potrzeby wymiany baterii. W Londynie testy przeprowadzane są na 2 maszynach. We Francji pilotaż ma wystartować jeszcze w tym miesiącu, w okolicy miasta Lille – gdzie planowane jest uruchomienie 9 paczkomatów.

mat. prasowe InPost

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES