noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
mat. prasowy

Prada odświeżyła stroje piłkarskiej reprezentacji

REKLAMA
noSlotData

Włoski dom mody odświeżył stroje reprezentacji Chin w piłce nożnej kobiet. Z okazji Roku Smoka, drużynę ubrano w szyte na miarę czarne wełniane garnitury i niebiesko-białe koszule w paski z czerwonymi kołnierzykami.

Przeczytaj również: Chanel wygrywa spór sądowy z What Goes Around Comes Around

Chińskie piłkarki ubrane przez włoski dom mody

Prada postanowiła odświeżyć wizerunek żeńskiej reprezentacji Chin w piłce nożnej. Dla zawodniczek przygotowano czarne wełniane garnitury i niebiesko-białe koszule w paski z czerwonymi kołnierzykami. Stylizację uzupełniono prostymi, czarnymi, skórzanymi paskami, czerwonymi czapkami rybackimi i mokasynami ze szczotkowanej skóry ozdobionymi trójkątnymi logo Prady.

mat. prasowy

Ambasadorzy Prady na chińskim rynku

Prada została jedną z pierwszych luksusowych marek, która zdecydowała się promować swoje towary współpracą z chińskimi sportowcami. Dom mody chce w ten sposób pokazywać swój pozbawiony granic wizerunek, odchodząc od polegania wyłącznie na poparciu celebrytów. Eksperci uważają ten ruch za ryzykowny z uwagi na obecne nastroje panujące wokół Chin.

Prada już w 2022 roku rozpoczęła szeroko rozpowszechnioną kampanię Douyin z udziałem czterech uznanych sportowców olimpijskich. Wystąpili w niej kulomiot Gong Li jiao, maratończyk Li Zhixuan, zawodnicy piłki wodnej Xiong Dunhan i Yang Shoyu. Prada. Oficjalny partner żeńskiej reprezentacji piłkarek nożnych liczy również na udaną współpracę z mistrzem olimpijskim w tenisie stołowym, Ma Longiem.

Przeczytaj również: Chiński Nowy Rok w modzie: jak go przywitać?

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

moda

Prada

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES