REKLAMA
H&M przedstawia kolekcję H&M Studio S/S24 podczas Paris Fashion Week, prezentując tymczasową wystawę w zabytkowym budynku w pobliżu Palais Garnier.

H&M Studio podbija Paryż. Prezentuje nową kolekcję w czasie Paris Fashion Week

REKLAMA

H&M przedstawia kolekcję H&M Studio S/S24 podczas Paris Fashion Week, prezentując tymczasową wystawę w zabytkowym budynku w pobliżu Palais Garnier.

Otwarta dla publiczności do 29 lutego przestrzeń „La Maison” w Paryżu została zaprojektowana tak, aby zapewnić wizualnie atrakcyjne momenty, które podkreślą najnowocześniejszą estetykę H&M Studio. Wystawa, w której panuje elektryzująca atmosfera nasycona kultowym odcieniem czerwieni H&M, składa się z szeregu sal tematycznych z instalacjami artystycznymi, które zapraszają gości do odkrywania przeszłych i obecnych kolekcji H&M Studio. 

Kluczowe elementy nadchodzącej kolekcji S/S24 zostaną wystawione obok surrealistycznej instalacji składającej się z gigantycznej książki z opowieściami zawierającej kreatywne wizualne eksploracje kolekcji. W międzyczasie będzie można także obejrzeć drukowane zdjęcia archiwalnych kolekcji H&M Studio oraz zabawne instalacje kultowej poduszki na poduszki H&M Studio. Limitowaną wersję poszewki na poduszkę w kolorze pudrowego błękitu będzie można kupić wyłącznie na wystawie. 

Wystawa jest okazją do zaprezentowania naszej nadchodzącej kolekcji S/S24 w nieoczekiwany sposób podczas Tygodnia Mody w Paryżu – mówi Ann-Sofie Johansson, doradca kreatywny H&M i szef działu projektowania odzieży damskiej. Ekspozycja H&M Studio „La Maison” znajduje się pod adresem 51 Boulevard Haussmann, 75009 w Paryżu i jest otwarta dla publiczności do 29 lutego. Wstęp bezpłatny.

Przeczytaj również: Kto kogo napędza? Koncerny samochodowe inwestują w kategorię fashion

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES