noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Mood Scent Bar, największa sieć perfumerii niszowych w Polsce, rozszerza swoją obecność o kolejne salony, tym razem w Łodzi oraz Katowicach.

Marka Mood Scent Bar otworzyła nowe butiki

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Mood Scent Bar, największa sieć perfumerii niszowych w Polsce, rozszerza swoją obecność o kolejne salony, tym razem w Łodzi oraz Katowicach. Właściciele marki zadbali, by obydwa miejsca kojarzyły nam się z przestrzeniami, w której zapachy nie są tylko z wonnymi kompozycjami, ale także sztuką i sposobem na wyrażanie emocji.

Przeczytaj również: Osoby z branży mody zdradziły nam, co chciałyby znaleźć pod choinką. “W poszukiwaniu idealnego prezentu, postawiłbym na jeden z klasyków designu”

Mood Scent Bar to największa sieć perfumerii niszowych w Polsce, która podąża dalej niż tradycyjne punkty sprzedaży perfum. To przestrzeń, w której zapachy nabierają głębszego znaczenia i stają się nośnikiem nastrojów. W ofercie marki znajdziemy szeroki wybór luksusowych perfum, zarówno od renomowanych światowych marek, jak i od niszowych producentów. Najważniejszym elementem filozofii Mood Scent Bar jest jednak interakcja z klientem i personalizacja doboru zapachów.

Przeczytaj również: Podatek od świątecznego prezentu? Sprawdź, kiedy go zapłacisz

Nowy salon Mood Scent Baru w Łodzi

Nowy butik marki Mood Scent Bar znajduje się przy ul. Piotrkowskiej w zabytkowej kamienicy z 1882 roku, naprzeciwko Pasażu Róży. Jego niepowtarzalny klimat jest efektem pracy architektki Zofii Wyganowskiej. Jak podkreślają twórcy, harmonijna i pełna inspiracji przestrzeń jest niezwykle ważna przy wyborze zapachów. Główną gwiazdą wnętrza jest intensywny odcień ultramaryny, czyli Yves Klein Blue. Farbą w tym kolorze pomalowane są nie tylko ściany, ale także podłoga, sufit i meble. Niebieskie, monochromatyczne wnętrze stanowi doskonałe tło dla designerskich flakonów perfum, a także pozostałych elementów wystroju, m.in. bursztynowego żyrandola Murano. Mood Scent Bar w Łodzi jest miejscem, w którym zapach staje się elementem wyrazu artystycznego.

zdjęcie autorstwa Michała Mańki

Przeczytaj również: Nadchodzi wyczekiwany dokument o skandalu byłego projektanta Diora

Otwarcie Mood Scent Baru w Katowicach

Nowy salon marki Mood Scent Baru w Katowicach znajduje się w samym sercu miasta, przy Placu Miarki 2. Oferuje on komfortową przestrzeń, umożliwiając miłośnikom perfum eksplorację obszernej kolekcji zapachów, starannie dobranych przez ekspertów marki. Wnętrze siódmego już, katowickiego Mood Scent Baru to dzieło Studia Zofia Wyganowska. 

Po ultramarynowym butiku w Łodzi, katowicki salon zaprasza do przestrzeni o gołębich tonach – w kolorze oscylującym między szałwią, szarością a błękitem. Barwy ścian zmieniają się wraz z porami dnia i roku, mieniąc się w ciepłym świetle lamp z lat 70.: modernistycznych kinkietów ze złoconej stali, oryginalnej łaciatej włoskiej lampy z metalu, plafonu z mlecznego szkła murano i włoskiej lampy z mosiądzu. Grafitowe terrazzo na podłodze i surowe, ale bardzo taktylne, cynkowane aluminium, z którego wykonane są półki, kontrastują z otulającym ciepłem wyspy, postumentów i drzwi z różnych rodzajów i odcieni forniru. To eleganckie, pełne dobrej, wibrującej energii wnętrze, w którym od grudnia można wybrać najlepsze niszowe perfumy.

zdjęcie autorstwa Weroniki Krygicz

Przeczytaj również: “Na pierwszy milion pracowałam od zera” Wywiad z założycielką marki Zozo Design

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES