Klub CCC

Kino Świat nowym partnerem Klubu CCC. Jaką ofertę proponuje?

Kino Świat nowym partnerem Klubu CCC. Dołącz do inkluzywnej, modowej społeczności i ciesz się najlepszą filmową rozrywką. 

CCC zaprasza do świata kultury. Nowym partnerem Klubu CCC został dystrybutor filmowy Kino Świat. Na Klubowiczów czekają zaproszenia do kin na seanse filmowe oraz masa dodatkowych atrakcji. 

Klub CCC – przestrzeń dla miłośników trendów i kultury

Klub CCC to wyjątkowe miejsce dla miłośników mody, zakupów i wyjątkowych okazji. Na bezpłatnej platformie pełnej inspiracji i trendów, każdy z Klubowiczów odnajdzie spersonalizowane treści, jak również dostęp do eksluzywnych materiałów video. Na aktywnych czekają dedykowane akcje rabatowe i inspirujące spotkania w elitarnym gronie. W zależności od zdobytego statusu, Klub CCC oferuje kolejne atrakcje, jak unikalne oferty i rabaty, konkursy z nagrodami, dedykowany prezent urodzinowy, zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, a także specjalne oferty przygotowane przez partnerów Klubu.

Kino Świat nowym partnerem

Teraz grono partnerów poszerza się o czołowego promotora kultury – dystrybutora filmowego Kino Świat. W ramach współpracy, przez kolejne 12 miesięcy Klubowicze CCC będą mieli wyjątkową szansę zdobywać wejściówki na wybrane tytuły filmowe. Kino Świat szykuje również konkursy specjalne, gdzie do zgarnięcia będą zaproszenia na pokazy przedpremierowe.

Pierwszym z filmów, na który Kino Świat zaprasza Klubowiczów CCC jest polska komedia „Masz Ci los”. W najnowszym dziele twórców „Planety Singli” i „Juliusza”,  w zaskakujących rolach zobaczymy m.in. Izabelę Kunę, Piotra Głowackiego, jak również Sonię Bohosiewicz czy Rafała Rutkowskiego. Producentem filmu jest CANAL +, a dystrybutorem Kino Świat. 

Na platformie Klubu CCC czeka pierwszy konkurs z nagrodami, w którym zdobyć można podwójne wejściówki na film „Masz Ci los!” w sieci kin Cinema City w całej Polsce. Więcej szczegółów: https://ccc.eu/pl/klubccckinoswiat

Nie jesteś jeszcze w Klubie CCC? Dołącz teraz za pomocą aplikacji lub na ccc.eu

Przeczytaj również: Najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dziadka od CCC

Newsletter

FASHION BIZNES