noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Kazar i woshwosh w nowym proekologicznym projekcie. „Przyświecała nam idea osadzona blisko wspólnych wartości”

REKLAMA
noSlotData

Marka Kazar, znana z najwyższej jakości obuwia, toreb, akcesoriów, linii produktów Home Fragrance oraz szerokiej gamy produktów do czyszczenia i impregnacji obuwia, postanowiła odpowiedzieć na rosnące oczekiwania świadomych klientów dbających o środowisko. Tym samym nawiązała ona współpracę z woshwosh, pierwszą w Europie firmą specjalizującą się w cyrkularności obuwia.

Przeczytaj również: Czy 30 czerwca 2024 jest niedzielą handlową?

Kazar i woshwosh łączą siły. Nowy proekologiczny projekt

W wyniku omawianej współpracy powstała nowa, innowacyjna usługa Kazar Care x woshwosh – abonament na czyszczenie butów. Jest już ona dostępna w sklepach stacjonarnych Kazar i wkrótce będzie także dostępna online. Dzięki tej inicjatywie klienci będą mogli nie tylko zadbać o swoje obuwie, ale również przyczynić się do ochrony środowiska poprzez przedłużenie życia swoich ulubionych produktów.

Naszej współpracy z Kazar przyświecała idea osadzona blisko wspólnych wartości. Trend zero waste jako świadomość i obowiązek każdego z nas. Ekologia na poziomie konkretnych działań, w trosce o przyszłość planety i nasze wspólne dobro. Szacunek dla rzemiosła i wartości produktów, które są tworzone w standardzie najwyższej jakości. Każdy z nich ma swoją piękną i niezwykłą historię. Chcemy, aby mogła trwać dłużej – powiedziała Martyna Zastawna, założycielka i prezeska woshwosh.

Warto podkreślić, że woshwosh dba nie tylko o kompleksowe usługi czyszczenia, naprawy i odświeżania obuwia. To również podmiot, który od 2015 roku konsekwentnie buduje świadomość społeczną na temat korzyści płynących z naprawy i ponownego wykorzystania produktów wysokiej jakości.

Kazar Care x woshwosh. Abonament na czyszczenie butów

W ramach abonamentu Kazar Care x woshwosh profesjonaliści zajmą się kompleksowym czyszczeniem butów wewnątrz i na zewnątrz, impregnacją oraz ozonowaniem. Usługa dostępna jest w dwóch pakietach – rocznym w cenie 69 zł oraz dwuletnim za 89 zł. Abonament pozwala na nielimitowane korzystanie z usług czyszczenia w trakcie jego trwania.

Dodajmy, że decydując się na czyszczenie jednej pary butów zamiast jej wyrzucania, każdy klient przyczynia się do oszczędności 13 kg CO2, co odpowiada ilości pochłanianej przez dwa drzewa w ciągu roku. To również oszczędności 7,9 tys. litrów wody, która wystarcza na zapotrzebowanie wody pitnej dla siedmiu osób przez rok.

Przeczytaj również: Zniknęli z rynku kilka lat. Teraz powracają pod zmienioną nazwą

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES