noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Gwen Stefani debiutuje marką kosmetyczną GXVE

REKLAMA
noSlotData

Gwen Stefani to kolejna gwiazda, która wypuszcza własną kolekcję produktów do makijażu. Wśród produktów jej marki GXVE znajdziemy m.in. charakterystyczną czerwoną pomadkę, która jest znakiem charakterystycznym artystki.

Od kilku lat celebryci próbują podbić rynek kosmetyczny markami sygnowanymi ich imieniem i nazwiskiem. Na ten lukratywny rynek wkracza teraz piosenkarka Gwen Stefani, która od dziecka pasjonowała się makijażem. „Kariera muzyczna była czymś nieoczekiwanym w moim życiu, a makijaż czymś, co poznałam już jako mała dziewczynka. Pasja do kosmetyków była ze mną od zawsze” – mówi.

W 2003 roku Stefani wypuściła linię kosmetyczną LAMB i w przeciwieństwie do wielu celebrytów aktywnie uczestniczyła w procesie tworzenia produktów, poznając przy tym branżę kosmetyczną od podszewki.

„Świetnie się bawiłam tworząc tę markę przez ostatnie 3 lata. Nie mogę się doczekać, aby pokazać Wam więcej” – napisała Gwen w swoich mediach społecznościowych.

Na początku na rynku pojawi się osiem produktów. Gwiazdą kolekcji ma być pomadka w charakterystycznym odcieniu wiśniowej czerwieni, która jest znakiem rozpoznawczym Gwen. Pomadka będzie dostępna w trzech formułach: matowej, satynowej oraz matowej pomadki w płynie. Oprócz tego w ofercie znajdzie się też kredka do oczu w dwóch odcieniach oraz cienie do powiek, a także kredka do brwi w siedmiu odcieniach.

Źródło: Instagram @GXVE

Według portalu WWD kosmetyki GXVE mają kosztować od 21 do 48 dolarów, a ich oficjalna premiera jest planowana na 3 marca br. na stronie marki oraz 10 marca w salonach Sephora.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData