noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Kolekcja Gigi x Tommy Hilfiger zadebiutuje na Bread&Butter

REKLAMA
noSlotData

Od 2 do 4 września na Arenie Berlin rusza nowa, otwarta dla publiczności impreza modowa Bread&Butter by Zalando. Wydarzenie poświęcone najnowszym trendom w tym roku odbędzie się z motywem przewodnim pod hasłem NOW. Już w nadchodzący weekend będziemy bawić się wśród najciekawszych nowinek dotyczących MODY, MUZYKI oraz JEDZENIA.

Bread&Butter by Zalando to ogólnodostępne wydarzenie skupiające się na modzie, muzyce oraz dobrym czasie. Uczestnicy będą mogli odkryć kolekcje na sezon jesień–zima 2016. Swoje najnowsze projekty pokażą marki takie jak HUGO, Puma, Ivyrevel, TOPSHOP, TOPMAN i Zalando. Z kolei adidas, Converse, Eastpak, Lee, Levi’s®, Nike, Reebok i Vans pokażą swoje najciekawsze artykuły, zaoferują warsztaty, produkty dostosowane do konsumentów i egzemplarze kolekcjonerskie. Widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć wyjątkowe modele obuwia, będące wynikiem współpracy luksusowej włoskiej marki Marni z Zalando.

Gigi x Tommy Hilfiger

Podczas imprezy zadebiutuje Tommy X Gigi – wspólna kolekcja Tommy’ego Hilfigera i Gigi Hadid – ze specjalnym udziałem Gigi we własnej osobie. Wszystkie produkty będzie można od razu kupić na miejscu. Współpraca Tommy’ego z Gigi zaczęła się w grudniu ubiegłego roku. Wówczas marka ogłosiła Gigi twarzą Hilfiger’a. Naturalnym krokiem tych relacji było pójście o krok dalej: stworzenie ubrań sygnowanych nazwiskiem modelki. W kolekcji znalazły się rzeczy typu conteporary inspirowane Nowym Jorkiem, między innymi: ogrodniczki, militarny płaszczyk czy moherowa kurtka typu bomber.

Muzyka na Bread&Butter

Za oprawę muzyczną odpowiedzialni będą mistrzowie z Boiler Room z kilkunastoma występami na żywo. Wschodzące gwiazdy sceny muzycznej – Kero Kero Bonito, Acid Washed, Palmistry, Hannah Faith i Noah Slee – zaprezentują nowe, ekscytujące brzmienia z różnych części świata specjalnie dla Areny Berlin. Usłyszymy francuski trap, szwedzki footwork, oryginalny, nieco emocjonalny dancehall z Londonu oraz nadzieję R&B z Nowej Zelandii. To będzie szalona mieszanka narodowości, twórców i muzyki – mówi Michail Stangl, dyrektor niemieckiego Boiler Room. Do muzyki Bread&Butter by Zalando zaoferuje szeroki wybór przekąsek z najjaśniejszych punktów na gastronomicznej mapie Berlina – Mogg, Paletas, Heißer Hobel, Fuchs & Ganz i Dandy Diner.

Bilety na Bread&Butter

Bilety kosztują 15 euro za dzień od osoby, dostępne są na breadandbutter.com/get-your-ticket

Wszyscy, którzy nie mogą osobiście wziąć udziału w imprezie, będą mogli dołączyć do wydarzenia i uczestniczyć we wszystkich pokazach, koncertach i prezentacjach za pośrednictwem transmisji na Facebooku:
https://www.facebook.com/breadandbutter

Przeczytaj też: Kolekcja Tommy x Gigi zagrożona pozwem sądowym

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES