Alessandro Michele zaprojektuje kostiumy Eltona Johna na jego pożegnalną trasę koncertową

95
Źródło: traum.com

To z pewnością będzie fantastyczne widowisko. Uwielbiamy przez miliony, charyzmatyczny Elton John po pięćdziesięciu latach na scenie postanowił zawiesić swoją muzyczną działalność. 

Priorytety w moich życiu zmieniły się. Teraz jest nimi moja rodzina: mój mąż i dzieci – oznajmił niedawno muzyk. Jednak John nie chce zostawić swoich fanów niepocieszonych, dlatego dopracowuje swoją pożegnalną trasę koncertową, która ma być spektakularnym i dopieszczonym w każdym możliwym aspekcie wydarzeniem. Trasa zacznie się 8 września i jak zapowiedział piosenkarz – to będzie najlepiej wyprodukowane i fantastyczne show, które dotychczas zrobiłem!

Nie mamy wątpliwości, że program artystyczny dostarczy wielu wzruszających chwil miłośnikom legendarnego artysty, ale z pewnością także fani mody będą śledzić to wydarzenie, ponieważ to Alessandro Michele ma odpowiadać za stworzenie wszystkich scenicznych kostiumów, które muzyk zaprezentuje na scenie. Jak wiadomo Elton znany jest z zamiłowania do nietuzinkowej garderoby, dlatego z zapartym tchem czekamy na efekty.

Przeczytaj również: Gucci zaprasza do współpracy kolejnego artystę 

Projekty Alessandro są zabawne i przepięknie wykonane. Kiedyś byłem blisko z Giannim [Versace], teraz bliski memu sercu jest Alessandro – uzasadnia swoją decyzję John.

Z drugiej strony muzyk uspokaja swoich fanów: Nie zamierzam rezygnować z muzyki! Nadal będę pisał, tworzył musicale, ale przede wszystkim chcę teraz zająć się moimi dziećmi.  

Jedno wiemy z pewnością: Alessandro Michele przygotuje dla słuchaczy Eltona Johna prawdziwą ucztę dla oka.