REKLAMA
Biżuteria damska - łańcuszki, pierścionki, kolczyki - co wybrać?

Biżuteria damska z kamieniami – dodatek, który mówi o emocjach

REKLAMA

Łańcuszki, kolczyki, naszyjniki tworzą biżuterię damską, bez której spora część kobiet nie wyobraża sobie swoich stylizacji. Od biżuterii dzisiaj oczekuje się jednak nie tylko pięknego wzornictwa, ale i ciekawych propozycji, które uwodzić będą wyobraźnię.

Materiał sponsorowany

Biżuteria złota, srebrna, pozłacana — czego szukać?

Oczywiście są fanki zarówno srebrnej biżuterii, nie brakuje kobiet, które interesuje przede wszystkim pozłacana biżuteria delikatna i minimalistyczna. Są w końcu także klientki, które uważają, że kobieca biżuteria powinna być bardzo okazała. Wszystkie jednak zgadzają się, że biżuteria jest nie tylko o estetyce, ale i o emocjach. Dzisiaj bez problemu kupisz piękną biżuterię, chodzi jednak o to, aby znaleźć taką, która coś o Tobie i do Ciebie mówi — przekonują twórcy marki Elori. Nie ma znaczenia, czy mówi do ciebie nowoczesna biżuteria, czy jesteś fanką tradycyjnego wzornictwa, kochasz przepych glamour czy znaczący minimalizm. Kobiety zawsze wybierają niepowtarzalną biżuterię, która coś im mówi o nich samych. Dlatego dzisiaj producenci, projektanci na rynku jubilerskim coraz więcej wagi przykładają do tego, by modna biżuteria opowiadała jakąś historię, zabierała w świat określonych wyobrażeń: https://elori.pl/k/bizuteria_damska/

Biżuteria z kamieniami szlachetnymi — więcej niż tylko dodatek

Najpiękniejsza biżuteria to ta dopasowana do klientki. Kupując biżuterię, coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na jakość jej wykonanie, lecz także na historię, opowieść, której częścią ma być ten konkretny pierścionek, łańcuszek czy naszyjnik. Tak wybiera się nie tylko pierścionki zaręczynowe, ale ogromną część biżuterii. Z tego tez powodu ogromne uznanie znajdują w jubilerstwie na nowo kamienie szlachetne. Nie chodzi bowiem jedynie o ich wartość materialną, ale o to, co można uzyskać, wykorzystując je do projektowania biżuterii.

To, czy sięgniesz po blue topaz, granat, ametyst, kryształ górski, kamień księżycowy czy turmalin, będzie miało wpływ na to, jaki efekt uzyskasz: https://elori.pl/k/bizuteria_damska/kolczyki/

Biżuteria w opalem będzie miała zupełnie inne konotacje niż ta z granatem, ten z kolei da zupełnie inny efekt niż turmalin. Różnorodność wzorów w połączeniu z bogactwem możliwości, jakie daje wykorzystanie kolorowych kamieni szlachetnych, pozwala na stworzenie wyjątkowej, niepowtarzalnej i bardzo emocjonalnej, bo rozbudzającej uczucia, refleksje, marzenia biżuterii. Za to zresztą kobiety ją kochają. Dla wielu z nich biżuteria jest sposobem na podkreślenie swojej osobowości, historii, etapu, w życiu. Kamienie szlachetne na tym polu sprawdzają się genialnie. Pierścionki, kolczyki, bransoletki w takim przypadku stają się sposobem na opowiedzenie (lub dopowiedzenie) jakiejś historii, która znaczy coś dla noszącej tę biżuterię kobiety.

Złota biżuteria damska nie musi kosztować majątku

Niektóre klientki są przekonane, że piękna biżuteria musi naprawdę sporo kosztować. Oczywiście, jeśli stawiasz na tę z różowym złotem w najwyższej próbie, trudno oczekiwać niskiej ceny. Warto jednak zwrócić uwagę na możliwości, jakie daje stal szlachetna, srebro, w tym pozłacane srebro. Indywidualny styl można osiągnąć dzięki biżuterii, która niekoniecznie musi kosztować tysiące złotych. Do każdej stylizacji znaleźć można bransoletki, kolczyki, naszyjniki absolutnie niepowtarzalne, których cena oscyluje w granicach kilkuset złotych. Coraz więcej jubilatów podąża tą drogą, oferując biżuterię ciekawą, niepowtarzalną, przekuwającą uwagę, a jednocześnie dostępna cenowo.

Przeczytaj również: Wyprzedaże zimowe 2023. Sprawdź, kiedy polować na najlepsze okazje

Tagi
REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES