Apple TV wyprodukuje serial o ikonach modelingu lat 90

93

Na Apple TV+ zobaczymy serial dokumentalny o czterech ikonach modelingu z lat 90. Cindy, Naomi, Linda i Christy zostały głównymi bohaterkami produkcji. Dokument będzie opowiadać o drodze na szczyt i obecnej działalności supermodelek. 

Supermodelki lat 90. to obecnie ikony modelingu. Nie trzeba podawać ich nazwisk, żeby każdy- nie tylko fani mody wiedzieli- kim są Cindy, Naomi, Linda i Christy. Teraz wyemitowany zostanie serial dokumentalny, którego głównymi bohaterkami są właśnie te cztery kobiety.

W Nowym Jorku wszystko jest możliwe

„The supermodels” to Nowy Jork lat 80. i cztery młode dziewczyny, które przyjechały do „Wielkiego Jabłka” w poszukiwaniu wielkiej kariery. Wspinając się na sam szczyt, zostały ikonami mody. Ich nazwiska nie znaczyły mniej niż nazwiska największych designerów, u których pojawiały się na wybiegach. Supermodelki stały się marką samą w sobie. W serialu dokumentalnym zobaczymy, że tempa nie zwalniają do dziś. Ciągle w świecie mody i show-biznesu są aktywne jako przedsiębiorczynie, aktywistki poświęcone działalności charytatywnej i edukacyjnej. 

Kto wyreżyseruje serial?

Reżyserką produkcji jest podwójna zdobywczyni Oskara Barbara Kopple. Producentami serialu są Brian Grazer, Ron Howard oraz same bohaterki materiału. Dokument zobaczyć będzie można na Apple TV+.

>>> Przeczytaj również: Rosyjskie modelki lepsze od Lenina i KGB