Naszą największą inspiracją są kobiety. Wywiad z założycielkami marki SCHE

472

SCHE to marka od kobiet dla kobiet. Stworzona przez trzy koleżanki, które z pasji stworzyły swój biznes. SCHE to ręczne szyte kryształowe opaski dla kobiet, które chcą być zauważone i podziwiane. Dla kobiet, które inspirują swoim stylem i przyciągają spojrzenia. Pytamy założycielki SCHE o drogę, którą przebyły z marką.

Jak zaczęła się Wasza przygoda z marką SCHE? Skąd pomysł na własny biznes?

Nasza przygoda z marką SCHE to spotkanie trzech #itgirls w odpowiednim miejscu i czasie, trzech absolutnie różnych kobiet, niesamowitych w innym obszarze działania, które łączy pasja: tworzenia, biznesu i kreatywności. Skąd pomysł na własny biznes? W kręgach biznesowych poruszamy się od 15 lat, łączy nas wspólna praca w zupełnie innej gałęzi przemysłu. Pomysł biznesu z kryształowymi akcesoriami narodził się w głowie jednej  nas, druga przygotowała prototyp i ruszyłyśmy z realizacją.

Jak wygląda proces projektowania i produkcji opasek SCHE?

Proces projektowania i szycia jest niebywale trudny, wymagający i pracochłonny. Projektantka SCHE szczegółowo rozrysowuje każdy z projektów w kilku wariantach, następnie wspólnie podejmujemy decyzje o kierunku danej kolekcji. Sam proces produkcji to wielogodzinna, bardzo precyzyjna praca wykonywana w 100 % ręcznie z dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. To, co jest dla nas najważniejsze to jakość, precyzja wykonania i zadowolenie klientek. 

Co wyróżnia Wasze produkty od tych dostępnych na rynku? Dlaczego są wyjątkowe?

Wszystkie nasze projekty powstają z pasji tworzenia, od kobiet dla kobiet. Uważam, że wyróżnia nas precyzja wykonania, kreatywność, dbanie o każdy szczegół. Każdy produkt jest przygotowywany w formie prezentu, tak by klientka otrzymując przesyłkę czuła się  zaskoczona i szczęśliwa jak to tylko możliwe. Jesteśmy  elastyczne i dopasowujemy produkty do potrzeb naszych klientek, ponieważ uważamy, że każda kobieta powinna mieć okazję poczuć się wyjątkowa.

Co Was inspiruje?

Naszą największą inspiracją są kobiety, kobiety które nas otaczają, ich potrzeby, marzenia i możliwość bycia księżniczką dzięki temu małemu detalowi. Dostajemy mnóstwo wiadomości od naszych klientek, które dziękują nam za namiastkę wyjątkowości uszytej specjalnie dla nich. Kochamy naszą pracę, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom kobiet i tworzymy nowe rozwiązania.

Kto jest klientem SCHE? Do jakiego klienta chcecie dotrzeć?

Klientem SCHE są wszystkie kobiety które chcą dodać odrobinę wyrafinowania w życiu codziennym, na wielkie wyjścia oraz by stworzyć wyjątkowy prezent. Klientem SCHE są również salony fryzjerskie, platformy handlowe oraz salony mody ślubnej. 

Jak widzicie przyszłość swojej marki?

Chciałybyśmy wejść we współpracę z największą  platformą handlową by móc dotrzeć do wszystkich kobiet z naszymi produktami. 

Przeczytaj również: Selekcja jest sztuką. Wywiad z założycielami 8288 concept store