noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Wydarzenia i szkolenia w branży mody: Dowiedz się, jak wykorzystać AI do zdobycia pracy

REKLAMA
noSlotData

Spotkania, meet-upy i szkolenia. Przyglądamy się najważniejszym wydarzeniom w branży mody na nadchodzące dni.

Jak wykorzystać AI do zdobycia wymarzonej pracy?

Kiedy: 30 maja 2023
Gdzie: Uczelnia Łazarskiego, Świeradowska 43, Warszawa

30 maja odbędzie się kolejne spotkanie z serii “Rozwój dalszy nastąpi” pt.: „Jak użyć i wykorzystać AI do zdobycia wymarzonej pracy i budowania wizerunku profesjonalisty”. Gościem wydarzenia będzie Maciej Czarniawski – menedżer i dyrektor rozwoju regionalnego z szerokim międzynarodowym zasięgiem, specjalizujący się w usługach edukacyjnych dla globalnych korporacji, twórca innowacyjnych strategii szkoleniowych oraz programów rozwoju liderów i transformacji HR. Jego aktualne stanowisko to EMEA Training Business Regional Lead w Google.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję dowiedzieć się jak szukać pracy w korporacji z użyciem sztucznej inteligencji i jak to zrobić tak inteligentnie, żeby zwiększyć swoją skuteczność i osiągnąć założone cele.

Więcej szczegółów: [link]

__________________

LBPC meetup

Kiedy: 30 maja 2023
Gdzie: Inkubator Starter, Gdańsk

30 maja 2023 roku odbędzie się drugie wydarzenie w ramach LBPC – meetup, którego tematem przewodnim będzie lokalizacja e-commerce w obszarze mody. W ramach wiosennej edycji Localisation Best Practices Conference wystąpią: Małgorzata Marciniak (LOC AT HEART), Natalia Wardejn (OC&C Strategy Consultants) oraz Artur Rompca (Alpinus Group).

Dołącz, jeśli fascynuje Cię temat mody i e-commerce oraz chcesz dowiedzieć się, jak do lokalizacji i ekspansji w tym zakresie podchodzą eksperci.

Więcej szczegółów: [link]

Przeczytaj też: Dior stworzył pływające SPA

__________________

FOUNDERS MIND

Kiedy: 22 czerwca 2023
Gdzie: PKiN w Warszawie

Tym razem coś dla przedsiębiorców, founderów i szefów firm. Konferencja Founders Mind to ogrom wiedzy przekazanej przez przedsiębiorców podczas paneli dyskusyjnych, prezentacji oraz biznesowego networkingu. To konferencja ludzi, którzy są niezwykle zdeterminowani, ambitni i dbają codziennie o rozwój swoich firm. Od pierwszej edycji przygotowujemy program tak, aby odpowiadać na najbardziej aktualne i palące problemy osób prowadzących biznes. Pokazujemy różne drogi, rozwiązania i nie teoretyzujemy – zachęcają organizatorzy.

Więcej szczegółów: [link]

Przeczytaj również: Rusza meet-up FashionBiznes “Retail is not dead”. Zapisz się na bezpłatne wydarzenie z udziałem profesjonalistów z branży

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES