noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Wiemy, kto pokaże się na Mercedes Benz Fashion Week Warsaw

REKLAMA
noSlotData

MBFWW jest częścią światowych tygodni mody odbywających się dwa razy w roku pod patronatem Mercedes-Benz. Wydarzenie jest wpisane w światowy kalendarz imprez z cyklu MBFW i daje możliwość pokazania polskich projektantów oraz marek na światowym rynku.

Podczas wydarzenia najważniejsze oraz najbardziej obiecujące polskie marki zaprezentują najnowsze kolekcje na sezon wiosna-lato 2017.

Na pierwszą edycję, która odbędzie się 18-22.10.2016 swoje uczestnictwo potwierdzili już: UEGxPUMA, MISBHV, LOCAL HEROES oraz LOUS.

MBFWW to 5 dni, podczas których odbędzie się co najmniej 28 pokazów. Zaprezentowane zostanie 20 wybranych kolekcji głównych oraz 8 kolekcji studenckich w centrum MBFWW (w głównym obiekcie wydarzenia) oraz w dowolnych miejscach w Warszawie.

Zgodnie ze światowymi standardami i kalendarzem mody, podczas MBFWW zaprezentowane zostaną kolekcje z paromiesięcznym wyprzedzeniem zanim trafią do sprzedaży. Przewodnim motywem wydarzenia jest moda, design i kultura.

Podczas MBFWW odbędą się również towarzyszące wydarzenia branżowe: warsztaty, wystawy o tematyce modowej, wykład czołowych postaci mody, wiele spotkań networkingowych, afterparty projektantów oraz partnerów oraz innych wydarzeń towarzyszących współorganizowanych z partnerami i instytucjami kultury.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES