Szukasz odżywki do rzęs? Sprawdź porównanie dwóch znanych odżywek do rzęs!

122

Na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów, które mają na celu wzmocnić rzęsy i brwi. Stały się tak popularne, że przekrój dostępnych odżywek, suplementów i naturalnych metod stosowanych przy regeneracji rzęs nieustannie rośnie. Jak więc wybrać odpowiedni produkt dla siebie, nie przepłacić i osiągnąć efekty na których nam zależy? Najlepiej do tego sprawdzi się profesjonalna odżywka do rzęs! Oto porównanie dwóch znanych i cenionych produktów dostępnych na rynku EleverLash oraz Long 4 Lashes.

Skład odżywek do rzęs

Oba produkty mają bardzo zbliżony skład. W każdej z nich znajdziemy bimatoporost, który pozwala na szybki wzrost oraz regenerację rzęs. To ceniony składnik przyspieszający działanie odżywki, więc świetnie sprawdzi się wśród użytkowniczek pragnących szybkiego i zarazem trwałego efektu. 

Widoczne efekty stosowania odżywek 

Oba produkty oceniane są jako szybko działające. Szczególnie szybko widoczne efekty daje odżywka EleverLash, która już po dwóch tygodniach pozwala cieszyć się pięknym spojrzeniem, dłuższymi i grubszymi rzęsami. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na eleverlashpoland.pl

Sposób aplikacji serum do rzęs

Obie odżywki mają taką samą pojemność. 3ml opakowanie wystarcza, aż na kilka tygodni regularnego stosowania. Co więcej aplikator obu produktów jest podobnie zbudowany. Kupując pakiet odżywek EleverLash na całą kurację i utrzymanie efektów można liczyć na dużo atrakcyjniejszą cenę. 

Opinie użytkowników i skutki uboczne

W przypadku Long 4 Lashes w sieci dostępnych jest wiele pochlebnych opinii. Produkt ten według wielu jego użytkowniczek działa i pozwala osiągnąć zadowalające efekty. Jeżeli chodzi o odżywkę EleverLash to ona również ma grono zadowolonych Klientek, które chwalą sobie szybkość jej działania i co ważne brak jakichkolwiek skutków ubocznych. Odżywka do rzęs EleverLash nie wywołuje reakcji alergicznych i sprawdza się w każdym przypadku. Przeszukując źródła odnośnie jej konkurencji można znaleźć wiele opinii na temat problemów skórnych wywołanych przez stosowanie produktu. 

Wybierz odżywkę idealną dla siebie!

Jeżeli szukasz najlepszej odżywki do rzęs i jednocześnie zależy Ci na dobrym składzie produktu to rozważ koniecznie wszystkie za i przeciw. Pamiętaj jak ważny jest odpowiedni skład, wydajność i brak skutków ubocznych stosowania. Wtedy będziesz cieszyć się pięknym spojrzeniem już po kilkunastu dniach.

Materiał przygotowany we współpracy z partnerem