Zapomnij o regułach i odkryj Praia Beachwear

518
mat. prasowe

Tu nic nie jest oczywiste – wygodna, aczkolwiek unikatowa forma, łączy się z eleganckimi elementami biżuteryjnymi. Produkty Praia Beachwear to ofertę dla dziewczyn o różnorodnych kształtach – kostiumy kąpielowe w uniwersalnym rozmiarze urzekają wykonaniem oraz innowacyjnym pomysłem. Sprawdźcie same.

Praia Beachwear to polska marka założona w czerwcu 2019 roku przez Dorotę Szlendak oraz Klaudię Bielicką. Przyjaciółki postawiły sobie za cel stworzenie projektów oryginalnych i przełamujących rutynę w tradycyjnych strojach kąpielowych. W swoich pomysłach połączyły elementy biżuterii z unikalną formą i wygodą. 

założycielki Praia Beachwear

Flagowy produkt marki to ręcznie robione bikini one size, które można dopasować do kształtów, dzięki koralikom pozłacanym 24 karatowym złotem. Jak to zrobić? To proste! Wystarczy przesunąć koraliki w taki sposób, aby dopasować je do swoich kształtów lub w zależności od otoczenia i stylizacji – odsłonić (bądź zasłonić) swoje atuty. 

Praia Beachwear skierowana jest do pewnych siebie kobiet, które kochają swoje ciało i chcą czuć się pięknie, a zarazem komfortowo. Dlatego tak ważna jest jakość strojów. Liczy się każdy detal bez wyjątku. Od najlepszych włoskich tkanin po najwyższej jakości dodatki. Poza włoskimi materiałami cała produkcja odbywa się wyłącznie w Polsce. To bardzo istotne, jeśli chce się mieć wpływ na całość produktu od początku do końca.

mat. prasowe

W tym roku stroje marki będą dostępne również poza Polską – w jednym z pięknych, butikowych hoteli w słonecznym Tulum. Powstają również nowe projekty, które poszerzą obecny asortyment o nowe koraliki, kolory i kroje bazujące na modelu one size. Dodatkowo, pojawią się całkowicie nowe modele i kroje z materiałów, które królują w tym sezonie czyli z weluru oraz połyskującego materiału w stylu disco. Wygląda na to, że 2020 rok zapowiada się dla Praia Beachwear naprawdę gorąco.

>>> Przeczytaj również: Domodi zbiera modowe słowa w jednym miejscu – oto pierwszy w Polsce słownik mody!

mat. prasowe
mat. prasowe