PIANO FORTE od TOMAOTOMO czyli moda jak dobrze skomponowany utwór

450
TOMATOMO by Tomasz Olejniczak

Tomasz Olejniczak, wirtuoz stylu i pasjonat klasycznych kobiecych rozwiązań pokazał, że biel i czerń nigdy nie wychodzą z mody, a co najważniejsze nie są nudne. Kolekcja PIANO FORTE od TOMATOMO by Tomasz Olejniczak odwołuje się do muzyki fortepianowej, przywodząc na myśl mieszankę dwóch dynamicznych odcieni piano (cicho) oraz forte (głośno), których połączenie nie jest proste nawet dla profesjonalnych artystów. Projektant podkreślił subtelność kobiecej natury, przełamując ją chęcią eksponowania swoich atutów. Taka właśnie jest kolekcja PIANO FORTE – jak dobrze skomponowany utwór. A takiej muzyki możemy słuchać godzinami.

Najnowsza kolekcja Tomasza Olejniczaka jest pełna kontrastów. To tu subtelność spotyka to, co wyraziste. Nowoczesność zderza się z klasyką, a delikatność z temperamentem. Taka jest kobieta TOMATOMO – różnorodna i indywidualna. W kolekcji góruje czerń, biel oraz gołębi popiel. Kreacje zachwycają tkaninami i fakturami. Jedwab, hafty, a nawet pióra sprawiają, że klasyczne projekty nabierają intrygującego charakteru. Perfekcyjne krawiectwo, doskonałe jakościowo tkaniny, staranne wykończenia oraz efektowne aplikacje są tym, czego obecnie szukamy na rynku. Te projekty posiadają wszystkie te cechy. W kolekcji nie zabrakło eleganckich ubrań codziennych, ekskluzywnych strojów wieczorowych, a także propozycji dla przyszłych panien młodych. Mogę śmiało powiedzieć, że w tej kolekcji każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Kreacje dopełniły: biżuteria Spark Silver Jewelry, okulary Trendy Opticians oraz buty Badura. Makijaże stworzyły wizażystki WIBO, a fryzury do pokazu przygotował mistrz fryzjerski Filip Galas we współpracy z marką DAVINES.

Spore uznanie należy się reżyserowi Maciejowi Majznerowi, który pomimo małej przestrzeni stworzył niezwykły klimat. Surowe ściany Reduty Banku Polskiego idealnie współgrały z dobranym oświetleniem i scenografią, nie przyćmiewając przy tym kolekcji. Hitem był również występ pianisty Wawrzyńca Praska.

Po raz kolejny marka TOMATOMO by Tomasz Olejniczak przeniosła nas do innego świata. Tym razem była to niezwykle finezyjna i bardzo luksusowa Francja.

Autor: Monika Szabelska

>>>Czytaj również: Najciekawsze sylwetki z pokazu Roberta Kupisza z kolekcji „Desert” na lato 2018

  TOMATOMO by Tomasz Olejniczak

Oglądaj dalej…