Mentorzy vs Millenialsi – KTW Fashion Week już w listopadzie

263
źródło: materiały prasowe

Podczas kolejnej edycji KTW Fashion Week zaprezentuje się ponad 40 projektantów, m.in. duet MMC i Tomasz Armada. Projektant został wybrany z grona kandydatów przez jury złożone z przedstawicieli mediów i ekspertów branży.

Druga edycja KTW Fashion Week odbędzie się 8-11 listopada 2018 roku w katowickiej Fabryce Porcelany. To cztery dni debat, prezentacji, pokazów mody i inspirujących dyskusji. Jej temat przewodni to Mentors vs Millennials – dialog między nowym pokoleniem wkraczającym do branży a jej przedstawicielami o ugruntowanej pozycji. W wydarzeniu wezmą więc udział najbardziej znane nazwiska, ale i debiutujący projektanci.

>>> Przeczytaj również: Q&A – Jak mam się wybić w branży mody?

Podczas KTW Fashion Week odbędzie się około 40 pokazów mody. 9 i 10 listopada swoje nowe kolekcje pokażą m.in. Natalia Siebuła, DOOM 3K, Haratyk, Bizuu czy Natasha Pavluchenko. Szczególnie emocjonująco zapowiada się wieczór 10 listopada – na zamknięcie bloku pokazów swoją najnowszą kolekcję zaprezentuje duet Ilona Majer i Rafał Michalak, czyli MMC.

źródło: materiały prasowe

Tuż przed nim pokaz jednego z najbardziej obiecujących polskich projektantów – Tomasza Armady. Został on wybrany podczas Millennial Dinner przez jury złożone z przedstawicieli mediów i ekspertów branży modowej.

źródło: materiały prasowe

Czego jeszcze możemy spodziewać się na KTW Fashion Week? Organizatorzy zapowiadają wiele niespodzianek, w tym pokaz projektanta z zagranicy. Na konkretne nazwisko musimy jeszcze poczekać.

Fashion Biznes jest patronem medialnym wydarzenia.