Projekty Macieja Zienia taniej o 80%?

677
zdjęcie: mat. prasowe

6 lipca 2019 r. w Atelier Potomski w Krakowie przy ul. Zamkowej 13/3 będzie miał swój pierwszy przystanek Maciej Zień Sale Tour. W artystycznej przestrzeni w centrum miasta będzie można kupić produkty polskiego czołowego projektanta w specjalnych cenach obniżonych nawet o 80%.

Co znajdziemy w ofercie?

W ofercie znajdą się m.in. eleganckie skórzane akcesoria: torebki, portfele oraz wizytowniki, a także outletowe modele z poprzednich kolekcji: topy, bolerka, garnitury, marynarki czy koszule wykonane z tkanin najwyższej jakości, takich jak jedwabie oraz uszyte z dbałością o detale. Będą to ubrania basic, które przydadzą się zarówno na co dzień, jak i podczas wieczornego wyjścia.

W okresie wyprzedaży warto zadbać o uzupełnienie garderoby w ponadczasowe i jednocześnie oryginalne projekty znanego polskiego designera. Maciej Zień Sale Tour jest do tego okazją!

To wydarzenie, na które czekanie jedna miłośniczka kreacji Maćka. Całą sobotę, aż do godz. 22 będzie można przyjrzeć się ofercie z bliska, wybrać odpowiedni dla siebie krój oraz kolor.

Wyprzedaż w ramach Maciej Zień Sale Tour odbędzie się w sobotę, w Atelier Potomski w Krakowie przy ul. Zamkowej 13/3, od godz. 13:00 do 22:00.

>>> Zobacz również: Letnie wyprzedaże 2019: kiedy i gdzie pojawią się sezonowe obniżki?