Wiemy, gdzie stacjonarnie kupić projekty Veclaim od Jessiki Mercedes!

588
zdjęcie: veclaim.com

Jessica Mercedes prężnie rozwija swój modowy biznes. Od teraz produkty jej marki Veclaim będzie można kupić również stacjonarnie!

Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, Jessica Mercedes Kirschner jest obecnie nie tylko współpracującą z najlepszymi światowymi markami influencerką, właścicielką portalu Jemerced, ale i prawdziwą #girlboss ! Do jej porfolio należy marka kostiumów kąpielowych Moiess Swimwear oraz niezwykle stylowy brand Veclaim. To właśnie projekty Veclaim od teraz będziecie mogły zakupić już nie tylko w sieci, ale i stacjonarnie.

Veclaim powstało w 2018 roku i obecnie może pochwalić się dwoma kolekcjami. Projekty marki łączą w sobie romantyczny styl boho i minimalizm z wyczuwalną nutą awangardy. Autorem zdjęć do ostatniej kampanii zrealizowanej w kalifornijskim parku narodowym Joshua Tree jest Marcin Gąska. Przy tworzeniu ostatniej kolekcji Jessica Mercedes inspirowała się ubraniami i ikonami stylu rodem z lat 90., w swojej kampanii chcąc jednocześnie przenieść nas do spirytualnego świata wróżek i magicznych lat 70. rodem z filmów Stanleya Kubricka.

Veclaim stacjonarnie w Lui Store!

Współpracę z marką Jemerced rozpoczął obecnie warszawski butik Lui Store. Oznacza to, że od teraz będziecie mogły przymierzyć i zakupić sukienki i topy z wiosenno-letniej kolekcji Jemerced w butiku przy Mokotowskiej 26. Wybierzecie się na zakupy?

>>> Zobacz również: Marki Jemerced dołączą do grona klientów agencji Aliganza