Kolejna znana marka w Biedronce! Kto stworzył letnią kolekcję dla dyskontu?

1233
kampania Femi Stories wiosna/lato 2019 / mat. prasowe

Produkty kolejnej znanej marki już niedługo będziemy mogli odnaleźć na półkach popularnego dyskontu. Już od 17 lipca w sklepach Biedronka zakupimy limitowaną kolekcję Femi Stories.

Kolekcja SUMMER LOVE by Femi Stories została stworzona specjalnie dla klientek sklepów Biedronka przez projektantki marki – Anitę i Kamilę Nawarkiewicz. Linia zaprojektowana została z myślą o kobietach, które latem chcą się wyróżnić, nie rezygnując jednocześnie z wygody.

Charakterystyczne dla marki wyraziste printy w dwóch odsłonach pozwolą na stworzenie zestawów doskonale nadających się na wakacje.
Różowy, nasycony wzór w motywy zwierzęce oraz florystyczny print zestawiony z głębokim granatem naniesione zostały na kostiumy kąpielowe, koszulki z dekoltem w kształcie litery-V i szorty, tworząc wyraziste, letnie stylizacje. Całość uzupełnia kolekcja akcesoriów – czapki z daszkiem, pojemne plażowe torby, worek, nerki oraz klapki japonki.

SUMMER LOVE by Femi Stories – wyrazista I pełna energii kolekcja

Ta kolekcja w pełni odzwierciedla DNA marki Femi Stories – jest wyrazista i pełna energii, a naniesione na ubrania printy – florystyczny i zwierzęcy – sprawiają, że nie można przejść obok nich obojętnie. To kolekcja stworzona dla wszystkich kobiet, każda znajdzie w niej coś dla siebie – mówi Anita Nawarkiewicz, założycielka i projektantka marki.

Jak w przypadku podobnych współprac z Biedronką, proponowane artykuły będzie można kupić w niskich i atrakcyjnych cenach – japonki i czapki z daszkiem za 19,99 zł/szt. lub parę, T-shirty, szorty, torby plażowe, saszetki i worki za 29,99 zł/szt., a kostiumy kąpielowe za 44,99 zł/szt. lub komplet.

Oferta ubrań SUMMER LOVE by Femi Stories dostępna będzie w wybranych sklepach sieci Biedronka do 17 lipca.

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy, iż kolejny raz współpracę z Biedronką nawiązał obuwniczy brand Loft37. Nasz wpis wywołał burzliwą dyskusję odnośnie obecności tej marki w dyskontach. Jak będzie w przypadku Femi Stories? Czekamy na Wasze opinie!

>>> Zobacz również: Projekty Macieja Zienia taniej o 80%?